Modem Tavsiyesi Arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ortak kullanım için modem tavsiyesi

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
ev kullanıcısı için en güzeli 4 port wireless airties.

pikatel'den uzak dur.

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ben 6 aydır Cnet diye bi marka kullanıyorum. wireless modem ve ayrıca 4 portu var. kurulumu çok basit ve fiyat olarak airties lerin yarısından da az.kesinlikle tavsiye ediyorum.

adabay

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Zyxel , airties kullandığım modemler

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
airties usrobotics pikatel hepsini kullandım hepsindede wireless problemi yasadım bizim evin duvarları arasına kursun koymuslar sanırım 2oda arası cekio 3ncu odada patlıo sözde 300metre cekim alanı her duvar icinde 60m düşüo diolar külliyen yalan:D gerçi smdi airtiesların eskisine oranla 6kat wireless yazıodu ancak bilmiorum bu arada 1usrobotics 1airties adsl modemi bozdum:D cok ısınmadan sanrım:( suanda pikatel vdsl modem kulanıorum bi problem olmadı daha ancak wireless bundada problem

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
3 yıl Airties (RT-211) kullandım gayet sorunsuz ve güzel çalışıyordu. Herhangi bir kopma,bağlantı,sinyal zayıflığı vb problem yaşamadım. Tek kötü tarafı modemin üst tarafında bi sürü havalandırma(?) deliği olduğu için içi tozlanmaması için sık sık üzerini siliyordum :)

Kablonete geçince malesef yeni modem almak zorunda kaldım (Netmaster CBW-700)

İlerde kablonete geçme ihtimalin varsa şimdiden ona uyumlu olan bi model seçmeni tavsiye ederim yoksa ilerde tekrar masraf çıkıyor bendeki gibi :(

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Biraz prof bir ürün olsun dersen Zyxel 660 serileri var ya da 661 kesinlikle tavsiye ederim kendi içerisinde güvenlik sistemi de var ...

DorukC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zyxel Prestige 600 serisini şiddetle tavsiye ederim.
Evimde kullanıyorum 3 senedir hiçbir sorun çıkarmadı. Kapsama alanı tatminkar wireless da kopma sorunu 1 kere bile yaşamadım.
10 a yakın tanıdığıma da aldırdım hepsi de memnun kaldı.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Airties RT211 kullanıyorum oldukça memnunum tavsiye ederim, CNET ten kesinlikle uzak dur, cnet modemlerin neredeyse hepsi msn den düşüyor sürekli.