Modem de internet ışığı yanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
geceden beri Modem de internet ışığı yanmıyor acaba sorun nedir? internete girmiyor hiç bi şekilde.

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 09:57 ----------

ttnetdestek bugün online olur mu

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Modemi açıp kapatmayı(5-10 saniye bekleyip), Modemi resetlemeyi, TTNET'i aramayı düşündün mü?

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
belki modem şişmiştir (fazla yüklenmeden dolayı modem kitleniyor) modemin fişini çekin 10-15 dakika bekledikten sonra takın, çogu zaman bende işe yarıyor.

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
şu anda kendiliğinden oldu teşekkür ederim.

reset filan atmıştım

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Ek olarak: TTNET Destek e ulaşmak için online olması gerekmiyor.

sana ulaşabilecekleri bir telefon numarası yazıp " [email protected] " adresine mail atman yeterli.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Ttnet'ten kaynaklı bir sorun olabilir. PPP ve PVC ayarlarının yanlış olmasından da kaynaklı olabilir.

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sanırım ttnet kaynaklıydı çünkü kendiliğinden düzeldi

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
bu sorun bazen kendiliğinden halloluyor galiba santral kaynaklı genel bir durum,bazen servis sağlayıcının müdahale etmesi gerekiyor. önceden ben PPPoE vePPPoA protkolleri ile bağlanabiliyorken,şuan PPPoA ayarladığım zaman internet ışığı yanmıyor,PPPoE de sorun yok.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bu sorun bazen kendiliğinden halloluyor galiba santral kaynaklı genel bir durum,bazen servis sağlayıcının müdahale etmesi gerekiyor. önceden ben PPPoE vePPPoA protkolleri ile bağlanabiliyorken,şuan PPPoA ayarladığım zaman internet ışığı yanmıyor,PPPoE de sorun yok.

ppoa kablosuz internet portu demek ..ppoe kablolu ondan kaynaklıdır..

ahbap25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 gündür bende de aynı sorun vardı. ev telefonunu cepten aradığım zaman internet geliyor ttnet müşteri hizmetleri splitter arızalı olbalir dedi ama telefon hattını direk bağladığım zamanda aynı sorun devam ediyor internet söndüğünde ev telefonunu aramam gerekiyor sorunu anlamadılar modem mi arızalı aceba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim 10 gündür internet ısıgım yanmıyor yardmcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iki gündür intrnet ışığım yanmıyor açıp kapadım bekledim olmuyor daha başka ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Normalde mademin internet isigi devamli yanik durmasimi lazim yoksa yanip yanip sönmesi normalmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uzun suredir bende kullanıyorum bi yarım saattir DSL Işığı yanmiyor benimde arıza kaydı bıraktım çözüm olurmu sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben yalın internet baglattim ama spletter uzerinde phone yaziyit bende telefon hatti yokki yalin baglattim nasil yapcam

Ekrem öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde sabah tan beri yanmıyor düzelirimi teknik bir arıza mı bu

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Beyler ben yalın internet baglattim ama spletter uzerinde phone yaziyit bende telefon hatti yokki yalin baglattim nasil yapcam

Splitter kullanmana gerek yok ki direk kabloyu tak modeme. Kullanmana gerek varsa da Phone kısmına birşey takma.

MainState

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Destek servisin numarasını çaldırsanız, sizde bizde mutlu oluruz,iyi günler.

Osman28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modemin internet ışığı yanıp sönüyor napmaliyim lütfen yardımcı olurmusunuz

memososisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Gençler dsl bağlantısı ve internet bağlantısı sönerse eğer sönerse kablo bağlı degildir veya çıkıktır. Fakat internet bağlantısı sönerse sorun TTNetten veya başka bir nedenden dolayıdır.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Gençler dsl bağlantısı ve internet bağlantısı sönerse eğer sönerse kablo bağlı degildir veya çıkıktır. Fakat internet bağlantısı sönerse sorun TTNetten veya başka bir nedenden dolayıdır.
Bu beş yıllık konuyu nereden buluyorsunuzda cevaplıyorsunuz :)

memososisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Gençler modemde oksitlenme olmuş bizde sadece internet ışığı yanmıyordu.Yaptirdik cayır cayır her tarafta çekiyor.

Son mesajlar