Mobilya döşeme işi nasıl, kazancı iyi mi?

Bu konuyu okuyanlar

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar yaşım 19 seneye üni sınavına giricem babamın mobilya atölyesi var, 1 aydır orda falan çalışıyorum iyice öğrenip mağaza acmayı hayal ediyorum ancak bu sektör de para var mı sizce?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kaliteli ürün ve zengin alıcı lazım yoksa zor

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kaliteli ürün ve zengin alıcı lazım yoksa zor
Biz üretiyoruz mağazamız yok mağazalara veriyoruz, verdiğimiz çoğu mağaza sahibi zengin.Ürünlerimiz de kötü değil orta ve ortadan bi tık üstüdür belki, durumumuz iyi ama babama sordugum da dogru düzgün cevap vermıyor bu tarz şeyleri.Her çalışanımızın arabası vs var cok karışıyor kafam

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Biz üretiyoruz mağazamız yok mağazalara veriyoruz, verdiğimiz çoğu mağaza sahibi zengin.Ürünlerimiz de kötü değil orta ve ortadan bi tık üstüdür belki, durumumuz iyi ama babama sordugum da dogru düzgün cevap vermıyor bu tarz şeyleri.Her çalışanımızın arabası vs var cok karışıyor kafam
İyi iş dönüyorsa tamam baban sana brakır saten

Reaksiyon puanı
61
Abimlerde mobilya döşeme işindeler. Çalıştıkları yerden 6 sene önce ayrılıp kendi yerlerini açtılar işleri gayet iyi bazen keşke bende onlarla çalışsaydım diyorum. Ama para daha çok satışta kendi mağazan olacak satacaksın oda zor iş modokoda en düşük mağaza kirası aylık 25bin lira :) he abimlerin durumu iyi 2sininde arabası var yakında ev alacaklar kredi felan çekmeden eğer sınava gireceksen mühendislik tıp hukuk dışında bir bölüm tutturursan gitme derim :)

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Abimlerde mobilya döşeme işindeler. Çalıştıkları yerden 6 sene önce ayrılıp kendi yerlerini açtılar işleri gayet iyi bazen keşke bende onlarla çalışsaydım diyorum. Ama para daha çok satışta kendi mağazan olacak satacaksın oda zor iş modokoda en düşük mağaza kirası aylık 25bin lira :) he abimlerin durumu iyi 2sininde arabası var yakında ev alacaklar kredi felan çekmeden eğer sınava gireceksen mühendislik tıp hukuk dışında bir bölüm tutturursan gitme derim :)
Daha önce mağaza acıp kapatmıştık, mağaza başına geçen babamın yakın a rkadaşı yapamam deyip bırakmış.Ben askere gidip gelince acıcaz inşallah, babamla da konuştum biraz pazarlama sektörünü öğrenmem için müşterimiz olan mağazalardan birinde çalışıp yakından görücem.Teşekkürler görüşünüz için.