Mobil sitede sürekli olarak sayfa aşağı yukarı kayıyor ve yanlış düğmeye tıklıyor.

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
SDN Forum mobil sitesinde dolaşmak tam bir işkence haline geldi, siteye girdiğimde ilk 10 saniye sayfa sürekli aşağı yukarı gidip geliyor ve yanlış düğmeye basıyorum. Örneğin Telefon Önerileri bölümüne basmak isterken Akıllı Telefonlar bölümüne basıyor yanlışlıkla. Yanlışlıkla zula reklamı açıyor. Sizce neden bu oluyor?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
SDN Forum mobil sitesinde dolaşmak tam bir işkence haline geldi, siteye girdiğimde ilk 10 saniye sayfa sürekli aşağı yukarı gidip geliyor ve yanlış düğmeye basıyorum. Örneğin Telefon Önerileri bölümüne basmak isterken Akıllı Telefonlar bölümüne basıyor yanlışlıkla. Yanlışlıkla zula reklamı açıyor. Sizce neden bu oluyor?
Ben de de öyle bu genel bir şey sayfa ve reklamlar yüklendikçe sayfalar, konular vs. Yer değiştiriyor. Bu başka sitelerde de oluyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Nedeni kullanılan tarayıcı kaynaklı olabilir diye düşündüm ama genel gibi.
Ana sayfada yer alan "Öne Çıkanlar" bölümü, sayfanın biraz geç yüklenmesine neden oluyor sanki, kategoriler arasındaki geçişte de yavaşlık var, sayfa tam yüklendi derken sayfayı biraz kaydırıp bir konuya tıkladığınızda, sayfa hafif yukarı doğru kayıyor ve o arada başka bir konuyu görüntülemiş olabiliyorsunuz. Reklam engelleyicisi aktif mobil tarayıcıda da benzer bir durum var. :)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Mobilde zar zor kullaniliyor suan mobildeyim zar zor kullaniyorum xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun sitede sorun bende hep oldu xd

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Nedeni kullanılan tarayıcı kaynaklı olabilir diye düşündüm ama genel gibi.
Ana sayfada yer alan "Öne Çıkanlar" bölümü, sayfanın biraz geç yüklenmesine neden oluyor sanki, kategoriler arasındaki geçişte de yavaşlık var, sayfa tam yüklendi derken sayfayı biraz kaydırıp bir konuya tıkladığınızda, sayfa hafif yukarı doğru kayıyor ve o arada başka bir konuyu görüntülemiş olabiliyorsunuz. Reklam engelleyicisi aktif mobil tarayıcıda da benzer bir durum var. :)
Google Chrome 75 kullanıyorum, cihazım Android 4.4.2 mecbur tab 4 7.0 olunca :(

Son mesajlar