Mobil PUBG J7 Pro Kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

semihcelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar samsung J7 Pro telefona sahibim pubg indirdim benimkinden daha düşük donanimda olan telefonlar ayna gibiyken benimkinde hem goruntu hemde fps sorunu yasiyorum

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Arkadaslar samsung J7 Pro telefona sahibim pubg indirdim benimkinden daha düşük donanimda olan telefonlar ayna gibiyken benimkinde hem goruntu hemde fps sorunu yasiyorum
Kardeşim J7 Pro 'nun kasması çok normal. Donanımı giriş seviye.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Oyunu düşük ayarlarda oynamayı deneyin. Ben J7 Prime'da oynuyorum. Arada kasma oluyor.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
J7 2016 aynı işlemci var ama onun ekranı 720p olduğundan biraz daha iyi oynayabiliyor. Aslında 720p handikap gibi gözükse de bu tür telefonlar için faydalı bir durum. Benim telefonum da Zenfone 3 Laser. Düşükte kasarak oynuyor.

Silinsin Hesabımm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kız kardeşimde J7 Pro var. PUBG Mobile oyununu yükleyip direkt oynadığımız zaman düşük ayarlarda oyunu başlattı. Çok fazla kasma ve donma yaşanmıyordu. Oyunu oynadığımız zaman oyunun en son sürümünden bir önceki sürümünü oynuyorduk.

Grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Xiaomi Redmi 5S plus alsın kasmayacaktı.