MNG Kargo Kargom 2 Gündür Şubede

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dün sabah saat 8:42 de gelmiş şubeye. Kargo araçları bildiğim kadarıyla saat 9:00 da hareket ediyor. Neden 2 gündür şubede bekliyor oldukça merak ediyorum. Belki sistem güncellenmemiştir dedim ama ne kapıyı çalan var ne bişey. Yarın şubeye gidip soracağım.
Adsız.png

dostum ben de aynı sen gibi perşembe günü sipariş verdim . oturduğum semtteki şubede 2 gün kaldı pazartesi alabildim anca .

Bepob

Profesör
Pazar günleri kargo şirketleri kafasına göre çalışıyor benim birçok ürünüm gelecek diye düşündüğüm halde pazartesiye salktı.Eğer ki 1 gün bittikten sonra 2. gün gelmezse beklemeyin hemen şubeyi arayın

Bir MNG saçmalığı daha. Kargom 3 gündür şubedeydi. Az önce aradılar 30 dakika içinde getirelimmi mobilya siparişiniz varmış dediler. Öyle bir şey gerçekten var mı bilmiyorum ama yukarı çıkarmayacaklarını belirttiler ? Kargocular mobilya olduğu zaman yukarı kapının önüne kadar çıkartmıyor mu ?

Abi adamlar en basit adresi bulamıyorlar, daha ne diye bilirim kargonun nerede olduğunu soruyorum alakasız yanıtlar veriyorlar takip numarasından baktığımda ise şubede görünüyor fazla söze gerek yok bence...

stat counter