MmoRpg oyun önerileri

Bu konuyu okuyanlar

KöpekliEkmek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar.
Yaz tatilinin de gelmesiyle, boş vakitlerimiz arttı, yeni oyun arayışlarına çıktık.
Böyle Metin2, KO, Silkroad türevi mmorpg oyunlar var mı?
Pay2win olmazsa daha iyi olur

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Mobil oyun arıyordum ben aslında ayrıca dota2 moba ya girmiyor mu
Evet mobaya giriyor.Son zamanlarda yeni bir rpg görmüştüm eğer gpsda çok rpg aradıysan illaki gözüne çarpmıştır.1 ay öncesine kadar daha yapım aşamasındaydı diye hatırlıyorum o rpgyi bulursam yazarım sen bulursan sen linkini at oysa onaylıyım o güzel gibi gözüküyor onun dışında Marvel Future Fight ve Taichi Panda'yı önerebilirim.Future Fight'ın f2p kısmı başlarda sıkıcı olsada belli bir aşamaya geldikten sonra çoğu oyuncuyla aynı düzeyde oluyorsun.Taichi Panda'da ise oynanış olsun,item upgradeleri ve event çeşitliliği olsun zamanının en iyi oyunuydu diyebilirim.Sadece 99 cent gibi ufacık bir bedelle kanat alıp oyunda iyi yerlere gelebilirsin.Zira zaten oyun sana gerçek parayla satın alınan oyun parasını bolca veriyor bu sayede hem oyun keyifli oluyor hemde çok para harcamana gerek kalmıyor zira oyunun p2w olan tek yanı yeni güncellemeler geldiğinde f2p oynayan kişiler birazcık bile para yatıran kişilere göre çok geride kalıyor.Diğer bir p2w kısmı ise vip seviyeleri vip seviyeleri çok önem arz etmesede yanlış hatırlamıyorsam vip 5de 99 cent yatırıp aldığın kanattan daha iyi bir kanat geliyor ki bu kanatta diğerine oranla pek güçlü sayılmaz (en azından oyunun ileriki safhalarında).Birde bu kanatı almak için 100$ ödemen gerektiğini söylemem yeterli olur galiba :)

batibay48

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Oops mmorpg arıyormuşsun MFFyi sildim say.Bilgisayarla ilgili sorunlarla uğraşıyordum arada görmüşken yazayım dedim kafam karışmış kb.Kritika içinde f2p diyorlar ama ben daha oyuna yeni başlarken bile para verip ( ya da 2-3 gün gibi süreler bekleyip gelişerek ) bazı pve bölümlerin tamamlanabildiğini gördüm açıkcası bir rpg için bence o olay büyük bir sıkıntı.