Minoxil işe yarıyor mu, ve kullanmaya devam etmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar yaşım 18 saçım da cok dökülme var doktora gittim erkek tipi dökülme dedi ve minoxil spray ile konazol şampuan verdi, minoxili şöyle 2.5 hafta falan kullandım pskolij mi bilmiyorum ama sanki işe yarıyordu herneyse sacımın derisini soymaya başladı bende kullanmayı bıraktım kepek gibi heryerim bembeyaz oluyodu 1.5 haftadır kullanmıyorum ama hala geçmedi daha soyulma, minoxili kullanmamaya devam mı edeyim yoksa kullanayım mı?

green1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Minoxil'i aktif olarak kullanan biriyim. Çok aşırı saç çıkarmasa da aktifleri korumak için etkili. Ek olarak proscar da kullanırsanız faydalı olacaktır.

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar doktor remolent forte plus verdi deri dökmüyor ama bakalım minxoil kadar etkili olcak mı bunun yanında köse arkadaşımın benden gür saklları olunca nasıl yaptıgını sormuştum sarımsak dedi, sarımsak da kullanmaya başladım 10 ay falan devam edicem etkisini görmezsem artık uğraşmıcam protez saç düşünüyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Minoxil tarzı şampuanlar saç çıkarmaz arkadaşlar, sadece saç kaybını azaltmaya yarar. Yanlış bilinmesin..

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Minoxil tarzı şampuanlar saç çıkarmaz arkadaşlar, sadece saç kaybını azaltmaya yarar. Yanlış bilinmesin..
Öncelikle minoxil bi şampuan değil kardeşim, serum spray.Ben kullandım gayet saç cıkardı 3 ayda devam etsem belki şuan ki acık yerler saç olacaktı ama deri döktüğü için bıraktım.Belki yaşım genç olduğu için ben de daha iyi etki etmiştir bilemem.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257