Mini hd uydu alici tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

the.yunus

Üyecik
Next machina 3d ne manyak makina yapmış adamlar bilgisayar gibi ozellik var
Hayran kaldım ama fiyat 400 tl

the.yunus

Üyecik
NEXT Black mini düşünüyorum ama püşman eder mi bilmiyorum
Bir türlü alamadım yahuu..

oğuzhan58

Üyecik
Muhammed menüden güncelleme bölümüne gir oradan yazılım+kanal,sadece kanal ve sadece yazılım seçenekleri var.senin sadece yazılım demen lazım.o zaman sorunun hallolur.

kdrylmz27

Üyecik
Foruma yeni katıldım ve ilk sorumu soruyorum lütfen acil cevaplayın. Şimdi benim tüplü bir tv'im var.HD uydu alıcısı alsam türksat üzerinden ücretsiz hd yayınları izleyebilirmiyim.Lütfen çabuk cevaplayın.Fb'nin avrupa maçına yetiştirmem gerek.

Darknes$

$
Onursal Üye
Foruma yeni katıldım ve ilk sorumu soruyorum lütfen acil cevaplayın. Şimdi benim tüplü bir tv'im var.HD uydu alıcısı alsam türksat üzerinden ücretsiz hd yayınları izleyebilirmiyim.Lütfen çabuk cevaplayın.Fb'nin avrupa maçına yetiştirmem gerek.
Ücretsiz olan HD kanalları da Fenerbahçe maçını da izleyebilirsiniz, eğer bir uydu cihazına sahipseniz HD değilse bile SD Frekanstan Fenerbahçe maçını izleyebilirsiniz.

http://forum.shiftdelete.net/uydu-frekanslari/426996-tivibu-spor-sd-kanal-uydu-frekansi-tivibu-spor-sd-sifresiz-yayin-bilgileri.html

kadir_aslan

Asistan
Birçok markayı deneyen biri olarak mini hd alıcıda benim önerim net Humax HD Nano Free olur. Fiyat/Performans bakımından üstüne yok. Tek bir seferde alacağınız bir ürün ve Humax'a verdiğiniz her kuruşa değiyor. 3 aydır bu ürünü kullanıyorum ve izlenimlerim şu şekilde:

-HD,SD görüntü kaliteleri çok başarılı
-Kurulumu gayet kolay ve standby modunda otomatik güncelleme yapıyor
-Kanal geçişleri hızlı

Kutuyu ilk açtığımda ürün ve kumanda biraz küçük geldi sandım fakat az yer kaplaması ve şık bir tasarımının olması hoşuma gitti.

Ayrıntılı incelemek isteyen olursa: Humax HD Nano Free Uydu Alıcı - Humax Marketim

stat counter