Mimar için MacBook Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

ArcBerkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yeni mezun mimarım ve şu anda MSİ GE70 model laptop kullanmaktayım. Gayet memnunum fakat birde Apple marka ürünüm olsun istiyorum. Kullandığım programlar
SketchUp + Vray
Adobe Ps
3DMax
Autocad
Ve Office programları
Doğal olarak MacBook Pro bu programları kaldırır. Fakat hiç ios tecrübem olmadığı için uyum problemi olur mu bu programlar ile vede performans nasıl olur bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, iyi çalışmalar.

lwntgngr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
15 inch Macbook Pro base model işinizi görecektir.
Yalnız saydığınız programlardan bazılarının mac versiyonu yok.
Windows da yüklemeniz gerekecektir Mac'e.

mcanerol

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, yeni mezun mimarım ve şu anda MSİ GE70 model laptop kullanmaktayım. Gayet memnunum fakat birde Apple marka ürünüm olsun istiyorum. Kullandığım programlar
SketchUp + Vray
Adobe Ps
3DMax
Autocad
Ve Office programları
Doğal olarak MacBook Pro bu programları kaldırır. Fakat hiç ios tecrübem olmadığı için uyum problemi olur mu bu programlar ile vede performans nasıl olur bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, iyi çalışmalar.

3D Max i Mac kullanamazsınız hocam. Sadece Windows ta kullanabilirsiniz. İkiye bölseniz bile os ve Windows olarak bu seferde mac aşırı kaşıyor. Ağırlığı Windows vermeniz lazım ikiye bölerken o zamanda os anlamı yok.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Kullandığınız programlar nedeniyle mac tavsiye etmem.

Enesİnce27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SketchUp + Vray
Adobe Ps
3DMax
Autocad
Ve Office programları
13 inç macbook işini görür

kerimkale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende 3. sınıf mimarlık öğrencisiyim. bende macbook pro almayı düşünüyorum. ancak en biraz daha görsele yönelik programlar kullanıyorum:
Archicad 19
Lumion
Adobe programları
Autocad
Cinema 4d

gibi programlar kullanıyorum. şu anda Toshiba Satallite P-875 kullanıyorum. HDD sini 256 gb SSD ile değiştirdim ancak hala kullandığım programlarda boyut büyüdükçe sorunlar çekiyorum kasmalar ve aşırı ısınmalar yaşıyorum. bunun içinde Macbook Pro almayı düşünüyorum. siin tavsiyeleriniz nelerdir?

Ayrıca Shiftdelete.net in you tube kanalını uzun süredir takipteyim ancak en son macbook incelemesi en az 1 yıl olmuş. Acaba bunca zaman geçmişken bir MACBOOK PRO UKT videosu çekme zamanı gelmedimi sayın yöneticiler?

Son mesajlar