Mikrosoft worddaki tablodan, tablodaki verileri kullanarak nasıl aynı sayfada grafik oluştururlur?

Bu konuyu okuyanlar

Biyoret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
İnterneti çok taradım ama bununla ilgili hiç bir veriye rastlayamadım. yapmaya çalıştığım bir word sayfasındaki verileri aynı sayfada grafik haline getirmek. veriler excelden otomatik geldiği için başka bir excell sayfasına kopyalayıp grafik oluştguramıyorum.
Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Askertr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,

Belki yanlış anlamış olabilirim. Ama ben anladığım kadarıyla anlatayım. Word sayfasında tablo oluşturdun ve oluşturduğun tabloda hiç bir şey seçmeden Ekle menüsünden Grafik 'e tıklarsan direk oluşturur.

Biyoret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sorunu net olarak ifade etmek gerekirse; word sayfamda içinde veriler olan bir tablom var. Bu tablodaki verilerle yine tablonun bulunduğu word sayfasında grafik oluşturabilmeyi istiyorum. Grafik oluşurken doğrudan bu verileri kullanacak. Grafik ekle dendiği zaman excelden veri çekmemi istiyor. Ben ise grafik doğrudan worddaki bu verileri görsün istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Askertr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wordde Grafik eklediğinde Word uygulamasında Grafik exceli çıkmak zorunda hesaplamaları ordan alır. Siz ekleyeceğiniz tablonun bir kopyasını da oraya koymanız gerekiyor.

1544703763894.png

Son düzenleme:

Son mesajlar