Microsoft'tan Android için Hotmail İstemcisi

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Rehber ve ajandanızı senkronize etmenizi, epostalarınızı anında telefonunuzdan takip edip yanıtmanızı, hesabınızı alt klasörleri ile birlikte görüntülemenizi sağlar.Ayrıca birden fazla hotmail hesabı ekleyebilirsiniz.

ss-480-0-1

ss-320-1-1

ss-480-2-0

Link

chart

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
harika oldu bu nihayet resmi uygulama gelebildi..

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bugün baya güncelleme var anlamadım adobe flash player güncellemeside gelmiş pc den farkı kalmadı aletin :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
bugün baya güncelleme var anlamadım adobe flash player güncellemeside gelmiş pc den farkı kalmadı aletin :D

Pc den daha sık güncelleniyor :D

Bu arada yazmayı unutmuşum uygulamanın ayarlarını kurcalarsanız uygulamayı şifreleyebiliyorsunuz. Başkaları telefonu kurcalasa dahi maillerinizi okuyamıyor.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Hotmail uygulama için mesaj atmış Telefon numaramı nereden bulduysa :D

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Geliştirici kkisminda microsoft'tan sonra neden '+SEVEN' var ki?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
uygulama super gercekten ama sd ye yuklenmıyor oldugu gıbı telefom hafızasına yuklenıyor ve 15 mb ust segmentler ıcın sorun olmasada galaxy gio gibi hafızası 180mb olan ve bırcogu zaten android in silinemez dosyalarıyla doluyken cok az alan kalıyor sd ye yuklenmıyen uygulamaları kaldırıyorum buna kıes air de dahil
guzelım programları sırf boyutları nedenıyle kullanamıyorum sılmek zorunda kalıyorum
markettekı karta tasıma uygulamaları tamamen uydurma zaten tasınabılır olanları programsız uygulama yonetıcısındende tasıyabılıyoruz
birde benım tlefon rootlu sıstemde kullanmadıgım bazı programları sılmek ıstıyorum bırkac program denedım fakat ıngılızce oldugu ıcın sılmedım sıstem ıcın onemlı dosyaları yanlıslıkla sılmekten korktum bana yardım edebılecek bırısı varsa bu uzun yazıyyıda sonuna kadar okumussa tabıkı pm ıle yardımcı olurlar umarım

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
GÜNCELLENME TARIHI:
21 Şubat 2012 Salı
MEVCUT SÜRÜM:
7.8.2.7.46.2592
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:
2.1 ve üzeri
KATEGORI:
Haberleşme