Microsoft lumia'da yaşadığım ufak bir sorun

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ya arkadaşlar Microsoft lumia 535'de yazılımsal bir sorun yaşıyorum bana yardımcı olun lütfen.Ben lumia 535 kullanıyorum benim telefon arada beni deli etmeye başladı.Kendi kendine el feneri'ni Bluetooth'u açıyor bilmem neler yapıyor bir çözüm yolu bulmuş olan varsa benimle paylaşabilirse sevinirim.Size zahmet. Ayrıca ben Windows 10 mobile kullanıyorum.

AhmettAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows device recovery tool'u bilgisayarınıza indirip telefonu bağlayıp format atabilirsiniz.Ama 8.1 i yükler sonra tekrardan windows 10 mobile'a yükseltebilirsiniz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Windows device recovery tool'u bilgisayarınıza indirip telefonu bağlayıp format atabilirsiniz.Ama 8.1 i yükler sonra tekrardan windows 10 mobile'a yükseltebilirsiniz.
Öncelikle teşekkür ederim.Recovery Windows 10 platformu için mi geçerli yoksa normal Windows versiyonları için mi ? Bende şuan bilgisayar sıkıntısı var o yüzden yapmak biraz güç olacak direk format atsam nasıl olur ?Ve daha ideal yollar varmı?bilgisayarsız.☺

turkmen.ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarsız olarakda telefonu sıfırlayabilirsiniz ayarlar menüsünden.

AhmettAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle teşekkür ederim.Recovery Windows 10 platformu için mi geçerli yoksa normal Windows versiyonları için mi ? Bende şuan bilgisayar sıkıntısı var o yüzden yapmak biraz güç olacak direk format atsam nasıl olur ?Ve daha ideal yollar varmı?bilgisayarsız.☺
Program diğer windows versiyonlarında da çalışır.Bilgisayarsız olarak ayarlar->hakkında->telefonunuzu sıfırlayın seçeneğinden telefonu sıfırlayabilirsiniz ama bu sorunu çözer mi bilmiyorum.Windows device recovery tool yazılımı tekrar kurduğu için sorunun düzelme ihtimali daha yüksek.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yani bir nevi fabrika ayarlarına geri çevireyim öylemi? Teşekkürler ☺Bir de daha önce ben fabrika ayarlarına geri çevirdim fakat hiçbir şey silinmedi.Yine silinmez umarım

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar Microsoft lumia 535 sar değeri kaç bilen var mı?Riskli bir telefon mu?

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
0.62 W/kg (head) 0.57 W/kg (body)
Pek riski yok. Normal değerler, ne yüksek ne düşük.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Zarar vermez diyorsunuz yani.Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için.:)