Michael Jackson Kızı Büyüdü!

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
İkinci nesil Jackson
Kişisel serveti yaklaşık 100 milyon dolar olan Paris Jackson, hippi tarzıyla, şöhretini çok da ciddiye almamasıyla, 50'yi aşkın dövmesiyle, sosyal medyaüzerinden sert çıkışlarıyla pek de alışık olmadığımız bir ünlü olma yolunda...

İDİL DEMİREL
Bu hafta moda dünyasında en çok konuşulan konulardan biri Dior modaevinin 2019 ilkbahar- yaz koleksiyonunu tanıttığı defileydi. Meksikalı kadın rodeo sürücülerinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonun sunumunda rodeo yapan kadınlar defile alanında özel bir gösteri yaptı. Herkes gösteriyi izlerken konuklardan biri sessizce salonu terk etti. Atların kırbaçlanarak oradan oraya sürülmesine tahammül edemeyen isim müziğin efsanevi ismi Michael Jackson'ın kızı Paris'ti.

O defileyi sessizce terk etmeye çalışsa da gitmesi çok konuşuldu. "Moda dünyasına savaş açmaya niyetim yok. Ben benim ve atlara bu şekilde davranılmasını kabul edemem" dediği mesajı Twitter hesabından paylaşan Jackson dünyanın kendisini konuşmasını bir yana bırakıp Venedik'teki bir dergi çekiminde yer almak için Fransa'dan İtalya'ya uçtu.

HERKESLE KÜS
Yıllarca babasının isteği üzerine yüzünde maskeyle dolaşan Paris Jackson, 2009'da babasının cenaze töreninde yüzünü gösterip dikkatleri üzerine çekti. Babasıyla ilgili taciz suçlamalarına karşı babasını medya önünde sık sık koruyan açıklamalar yapan Jackson, son bir yıldır başarılı bir modellik kariyeri sürdürüyor. 2017'de IMG Models mankenlik ajansıyla kontrat imzalayan Jackson bir yandan da Charlize Theron ve David Oyelowo ile birlikte rol aldığı ilk sinema filmi Gringo ile de çok konuşuldu.​

Babasının mirasının paylaşımı davaları nedeniyle akrabalarının büyük kısmıyla iletişimde olmayan Paris Jackson annesi Debbie Rowe ile de pek samimi değil. Şu an markaları, tasarımcıları, şöhretleri peşinden koşturan ve geleceği çok parlak görünen 1998'li Paris Jackson, çok küçükken ölümü, aileyi, serveti, arkadaşlığı ve başarıyı kendi içinde halletmiş, yaşından çok güçlü genç bir kadın. Jackson, bundan bir yıl önce Rolling Stones dergisine ilk ve tek röportajını verdi.

15 yaşında intihar eden ve depresyon tedavisi nedeniyle uzun süre klinikte yatan Jackson, "Bir değil defalarca kez intihar ettim. Biri medyaya yansıdı. Kendimi sevmiyordum, özgüvenim düşüktü, değerli olmadığımı düşünüyordum. Sonra hepsi geçti. Güçlenerek çıktım bu durumdan" diyecek kadar her halini kabul etmiş durumda. 14 yaşında cinsel tacize uğrayan Jackson özel okulda geçirdiği günlerden de hiç mutlu olmadığını söylemişti.

"Ünlüydüm. Ünlü bir ailedendim. Param vardı. Ama o okuldaki hiç kimseye uymuyordum ben. Kendimi bir yere ait değilmişim gibi hissediyordum. Bunlar çok geride kaldı" diye konuşmuştu. Kişisel serveti yaklaşık 100 milyon dolar olan ve 30 yaşına bastığında serveti bunun çok üzerine çıkacak olan Jackson hippi tarzıyla, 50'yi aşkın dövmesiyle, sosyal medyaüzerinden sert çıkışlarıyla pek de alışık olmadığımız bir ünlü olma yolunda...​
Kaynak:Sabah

Son mesajlar