mi9 vs s10e

mi9 mu s10e mi

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar sizce mi9 mu alınır s10e mi fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler... birde xioami alsam yetkili servis her yerde var mı zorluk yaşar mıyım?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Mi 9 performans olarak s10e'den çok üstün onun dışında kamera olarak çok iyi işler yapıyor dxomark verilerine göre s10 plus'ın ardından 5'inci sırada batarya performansı olarak hemen hemen aynılar oyun çok oynarım diyorsan mi9 önde normal kullanım olarak ikiside aynı fiyat olarak aşağı yukarı aynı iki cihaz xiaomi yetkili servisi sadece iatanbul'da var..

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
mi 9 s10e'den performans olarak biraz üstün ve batarya az bir şey ama s10e avantajları;
+yaygın servis ağı,
+daha iyi ekran,
+ön kamera daha iyi, ses kalitesi daha iyi, ois'li arka kamera,
+one ui daha iyi denebilir samsung arayüzü daha işlevsel daha fazla özellikli,
+sosyal medya ile daha uyumlu instagram, snapchat gibi firmalarla ortak yazılımı geliştirdiler
+uniqy oyun motoru var, şunuda şöyle söylemek lazım xiaomi pubg için avantajlı ama s10e'de oyunlarda başarılı
+birde s10e satması değişmesi daha kolay bir cihaz, mi9 daha zor, fiyatını hakediyor bu ortamda ama s10e daha avantajlı ilerde illaki değiştirmek istersin onun için yani.
Birde mi9 arka kamerası ois'siz çok sıkıntılı video'da bile eis sınırlı iş görüyor, gece çekimleri bayağı kötü olur diye düşünüyorum... kamera sensörü samsung s10e'den daha iyi ama ois yoksa o iş yaş.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
arkadaşlar sizce mi9 mu alınır s10e mi fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler... birde xioami alsam yetkili servis her yerde var mı zorluk yaşar mıyım?
S10 e öneririm. Mi 9 un işlemcisi biraz daha iyi ama fark etmezsiniz. Mi9 batarya olarak daha iyi geriye kalan herşeyde s10e daha iyi. Kamerası her güncellemeden sonra gelişiyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ben s10e derim.

videodaki s10plus ama...

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Garanti sorun teşkil etmiyorsa; CG 6 olması, daha iyi bir işlemci bana göre diğer en önemli özellik daha şık olması.Belki eksileri suya, toza dayanikli olmaması , ois olmaması ve başka şeyler olabilir.Ama o kadar para verdikten sonra en iyisinden sd 855 li telefon kullanmayı Exynos işlemcili telefon kullanmaya tercih ederim.Diyafram açikliklari s10e de daha iyi olabilir ama yine her türlü mi9 diyorum.