mi mix 2s vs note 8

Bu konuyu okuyanlar

klcrsln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikisi arasında kalsanız hangisini seçersiniz ?
yurtdışından gelecekler dolayısıyla garanti mevzusu ikisinde de eşit
fiyatlar xiaomi daha uyguna gelecek .

kamera konusu önemli detay
teşekkürler şimdiden

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Note 8'e bütçen yetiyorsa tabi ki Note 8. Xiaomi karşılaştırılamaz bile, Xiaomi'nin özelliği ucuza, yüksek donanımlı ürünler sunmak. Ama senin bütçen Samsung, HTC, iPhone gibi markaların en üst düzey telefonlarına yetiyorsa, Xiaomi'yi düşünme bile.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle Note 8 denilemez bence. Mix 2S'in kamera performansını görmek lazım. Mix 2S'in Snapdragon 845 avantajı var. Bunun yanında muhtemelen pili de daha iyi gidecektir. Mix 2S ile kameranın baya iyileştirdildiği de söyleniyor. İşlemci ve batarya önemli ise Mix 2S biraz daha mantıklı seçenek olur. Note 8 kamerada biraz daha öne geçer bir de ekran.
Ben OnePlus 6'ya da bakardım. Onda SD845 mevcut ve 4K 60 FPS video kaydını da destekliyor. OIS geldi ve video stabilizasyonunu iyice iyileştirmisler. Yine S9 Plus ve Note 8 olmayabilir. Ama onlardan en fazla 1 tık geri kalır. Performans noktasında şuan piyasadaki en performabnslı cihaz olarak gözüküyor. Ama arayüz işlevselliği baya zayıf.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iki cihazda güzel ama xioami ye sd card takılmıyor ben olasam note 8 alırdım herhalde yada op6 ve mi8 e de bakabilirdim

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ekran konusunda Note8 derim ama Fiyat farkına ve özelliklerine bakarsak Mix2S daha mantıklı geliyor.
Xiaomi Mi Mix2s

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
özçekim meraklıları mi mix 2s modelinde sinir olabilirler zira ön kamera altta yer alması nedeniyle kullanıcıyı yorabiliyor her seferinde cihazı çevirmek büyük sıkıntı tecrübe ile sabittir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

3 ay note 8 kullanan biri olarak da tabi SD835 modelini VoLTE dışında gayet başarılı buldum. N9500 modeli VoLTE desteği Oreo güncellemesi ile tamamen imkansız hale gelmişti. Tabi Root yaparak bu sorun aşılabiliyor.

Son düzenleme:

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Bütcen varsa s9+.Ben bunların ikisinden birini almak istiyorum diyorsan note 8.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
İşlemci bakımından Mi Mix 2S daha üstün, kamera da bilinmez ama yine de Note 8 nin kamerasının daha iyi olduğunu düşünüyorum, geriye kalan konularda Note 8 daha üstün zaten bana göre :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy Note 8'i almak en mantıklısı tabiki. :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
ikisi arasında kalsanız hangisini seçersiniz ?
yurtdışından gelecekler dolayısıyla garanti mevzusu ikisinde de eşit
fiyatlar xiaomi daha uyguna gelecek .

kamera konusu önemli detay
teşekkürler şimdiden
Note 8 kulanıyorum cok memnunum note 8 derim

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Sadece kamera ve s-pen konusunda note 8 önde. Diğer çoğu özelliklerde mi mix 2s geçiyor. Kamera takıntınız yoksa gidip de 4bin tl vermek saçma

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Kusra bakmayın da Xiaomi'nin, Samsung'un seviyesine ulaşması için 40 fırın ekmek yemesi lazım. Xiaomi fiyat/performans cihazı üretiyor, "ben düşük fiyata yüksek performans istiyorum" derseniz Xiaomi almak mantıklı tabi ama Samsung başka, Xiaomi başka. Samsung'un ekranı yeter.