Mi 8 veya Mi Note 3

Bu konuyu okuyanlar

irhym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Dün gittigidiyor'dan 3390TL'ye Xiaomi Mi 8 64gb Mavi (KVK Garantili) satın aldım.

Bugün amazon.com.tr açılınca sabah 1619TL'ye Xiaomi Mi Note 3 64GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili) ürününü görünce onu da satın aldım.

Şimdi durum şu 3400 ödemek fazla gelmişti bana, zorlayacaktım kendimi. O yüzden note 3'ü görünce aldım ve şu an birini kullanıp birini iade edeceğim.

sizden tavsiye bekliyorum, sizce hangisi daha mantıklı alışveriş?

İkisi de telefon ihtiyacımı karşılayacak 845 işlemci falan çok kritik değil benim için, oyun falan oynamıyorum. Ancak Mi 8 daha güncel ve iyi tasarımlı telefon. Bu farka değer mi sizce?

Teşekkürler.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Valla ben olsam mi note3 her ne kadar ihtiyaçlarımı karşılasa da , ben yine mi8 satmaz note3 ü satardım, bu tabii kişisel bir şey, mantıken sizin mi8 i satıp note 3 ü kullanmanız lazım ama dediğim gibi bunun kararını ancak siz verebilirsiniz.
Bu arada hayırlı olsun.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Mi 8 i çok uygun fiyata almışsın bence elinde tut. Hatta izlenimlerini de paylaşırsın bizimle hayırlı olsun.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Mi 8'i kâr amaçlı satmayı deneyin veya iade edin. Mi Note 3 iyi telefon.

irhym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sucrofe, tam olarak aynısını düşündüm ve mi 8'in alıcısı da var 3600'den ancak tabii ki amazon.com.tr (turuncumagaza) "Mi Note 3" siparişini iptal etti.

Berbat bir başlangıç yaptı amazon benim için. İyi ki Mi 8'i iptal etmedim yoksa kafayı yerdim.