Mi 6 Almalımıyım Beklemelimiyim?

Bu konuyu okuyanlar

MertKaplan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Çoğumuzun bildiği üzere Xiaomi telefonlar Türkiye'ye getirtiliyor.Ben Mi6 yı bekliyordum gelmesi için.Sırf garanti için yani.Fakat geçen gün Mi 7 nin çıkacağını duydum ve kararsız kaldım.eğer söylendiği gibi %97 lik bir gövde oranı varsa ne güzel.açıkcçası özellikleri çok hoşuma gitti.ayrıca kablosuz şarj ile de gelebilirmiş.
Benim Samsung A5(2016)m vardı. o bozuldu. şu anda s3 kullanıyorum :D.işimi görüyor aslında.
neyse fazla uzatmayayım.şimdi mi 7 yi çok daha fazla istiyorum fakat telefon şubat ayı gibi çıkacakmış.bide türkiyeye gelmesi vs. derken uzar yani.Sizce mi 6 almalımıyım yoksa biraz daha sabredip mi 7 mi almalıyım?(ve fiyatı sizce ne kadar olur.3000 in üstündeyse almam.)

Reaksiyon puanı
140
Merhaba.Çoğumuzun bildiği üzere Xiaomi telefonlar Türkiye'ye getirtiliyor.Ben Mi6 yı bekliyordum gelmesi için.Sırf garanti için yani.Fakat geçen gün Mi 7 nin çıkacağını duydum ve kararsız kaldım.eğer söylendiği gibi %97 lik bir gövde oranı varsa ne güzel.açıkcçası özellikleri çok hoşuma gitti.ayrıca kablosuz şarj ile de gelebilirmiş.
Benim Samsung A5(2016)m vardı. o bozuldu. şu anda s3 kullanıyorum :D.işimi görüyor aslında.
neyse fazla uzatmayayım.şimdi mi 7 yi çok daha fazla istiyorum fakat telefon şubat ayı gibi çıkacakmış.bide türkiyeye gelmesi vs. derken uzar yani.Sizce mi 6 almalımıyım yoksa biraz daha sabredip mi 7 mi almalıyım?(ve fiyatı sizce ne kadar olur.3000 in üstündeyse almam.)
3000 inin üstünde olmaz bence beklerim diyorsan bekle ama acelen varsa mi6 seni pişman etmez

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
xiaomi yeni modellerini bekleme aralığınız varsa yeni yıl sonrası güzel modeller gelecek,aceleniz varsa mi 6 modeli kullanıcısını üzmeyen bir model

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
OnePlus 5 alabilirsin o daha iyi eğer şimdi çerçevesiz ekranlı telefon istiyorsan başka markaların bu yılki ürettiği modele yönelebilirsin eğer o telefonu bir süre kullanmaya dayanabilirim diyorsan tabiki mi7 yi bekle

TheOnu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ZTE, ekimin ortalarında nubia z17s adında bir telefon tanıttı. O telefonun ülkemize resmi kanallardan geleceği söyleniyor ama şimdilik kendisinden haber alamıyoruz:confused: Bu telefon ülkemize mi 7'den önce (eğer gelirse:D) gelecek . Onu beklemeni tavsiye ederim.

DagustuN_KE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi6'yı tavsiye ederim. Özellikle seramik ve altın kaplama olan modeli diğerlerinden çok daha şık durmakta.. Mi7 sanırım Mart ortasına doğru Türkiye'ye gelmeye başlar. Tavsiyem uygun düşürebileceğiniz tertemiz bir ikinci el olursa Mi6'yı almanız. Mi7 için daha sonra satar hemde bu sürede Xiaomi'ye alışmış olursunuz.