Metro girişini otopark sanınca...

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Başkente şehir dışından gelen bir sürücü metro girişini otopark girişi sanınca akıl almaz bir kaza yaşandı. Metroya binmek üzere istasyona giden yolcular metro merdivenlerinden inen otomobili görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

837299_htmansetyeni.jpg

Zonguldak'tan Ankara'ya gelen Eray Ulukaya, Kızılay'da otomobilini otoparka park etmek istedi. Ankara'yı bilmeyen Ulukaya, Ankaray Kolej İstasyonu girişini otopark girişi sandı.

Ulukaya 67 TR 979 plakalı otomobili ile otopark girişi sandığı Ankaray istasyonunun girişine yönlendi. Merdivenlerden bir süre aşağı inen otomobil son anda durdu. Kazada kimsenin yaralanmaması sevindirirken sürücü bir süre olayın şaşkınlığını yaşadı.

'OTOPARK GİRİŞİ SANDIM"

Ulukaya, il dışından geldiğini belirterek "Otopark girişi sandım, nasıl oldu anlamadım" dedi. Vatandaşlar ise metro girişinde daha önce demirler bulunduğunu belirterek önlem alınmasını istedi.

Sabah işlerine giden Başkentliler ise olayı şaşkın bakışlarla izledi. Bazıları ise cep telefonları ile bu ilginç kazayı görüntülemeye çalıştı. Polis ve itfaiye ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasın ardından otomobil çekici yardımıyla dışarı çıkarıldı.

[video=youtube;_mHm33HmZjQ]https://www.youtube.com/watch?v=_mHm33HmZjQ[/video]

İHA

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
İnsanlık hali ,olur böyle şeyler, ya arabayı metroya bindirmeye çalışsaydı :p

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Adam napsın, hayatında metro mu görmüş :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Merdiveni de mi görmüyor? :p

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
İnsanlık hali görmemiş olabilir de şu telefonu ile olayları kaydedenler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum adam ölse biri kurtarmaz ama herkes telefonu ile kesin çeker.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Metro girişini otopark zannetti!

211361.jpg

Metro girişini otopark zanneden sürücü aracını merdivende zorlukla durdurabildi.

Ankaray'ın Kolej durağındaki metro girişini kapalı otopark zanneden bir sürücü, aracıyla istasyona girdi.

Buranın otopark olmadığını fark eden sürücü, aracını güçlükle durdurabildi.

Araç sürcüsü, "Ben uzaktan geliyorum, buranın aşağısını otopark girişi zannettiğim için girdim" dedi.

Araç, vatandaşların meraklı bakışları arasında çekiciyle bulunduğu yerden alınarak götürüldü.

kaynak

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şansı varmış araba içeri girmemiş, bide o hızla milletin içine dalsaydı.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
yol sanıp sahile dalmamış iyi ki :D

Son mesajlar