Metin2 Şeytan Kulesi Mühür Katında aşırı derecede kasıp oyundan atması

Bu konuyu okuyanlar

madmenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar size bilgisayarımın tüm özelliklerini yazacağım. Sıkıntı neyde acaba? İşlemtim sistemimin çok eski olmasından mı kaynaklı yoksa ekran kartından mı kaynaklanıyor. Bu arada ekran kartımın fanı yok.

İşlemci: Pentium 4 3.00 Ghz
Ram: 3 Gb
Sistem Türü: Windows7 Ultimate 32 bit
Hard Disk: 80 Gb
DirectX Sürümü: DirectX 11

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
selamlar. kasa temizliği dener misiniz? Bunu yaptıktan sonra olmazsa termal macun değişimi deneyin.
Sorununuz %70 düzelecektir. minecraft'ta yaşıyordum, laptobu temizledim düzeldi.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Alttan çok konuşursanız ondan dolayı atabilir.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
İşlemci çok düşük sorun işlemci hocam.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Hocam ben mt2 oynayan bir abiye sormuştum.
O da bunu dedi bana :)
Yanlışımız var ise affola.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Biraz ayar yapman lazım.

Çalıştıra/aramaya "msconfig" yaz, hizmetler sekmesine geçip Windows hizmetlerini gizledikten sonra tüm programları devre dışı bırak ve ardından başlatma sekmesine geçip tümünü devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlat. Windows'un görünüm ayarlarına gir ve en iyi performansı seç. Metin 2'nin grafik ayarlarını düşür ve oyun seçeneklerinden dekorasyonu, isimleri, sohbet penceresini, market isimlerini kapat; gerektiği zaman açarsın.

madmenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı normal mi yani? Bilgisayarcı da sorun ekran kartında demişti.
Biraz ayar yapman lazım.

Çalıştıra/aramaya "msconfig" yaz, hizmetler sekmesine geçip Windows hizmetlerini gizledikten sonra tüm programları devre dışı bırak ve ardından başlatma sekmesine geçip tümünü devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlat. Windows'un görünüm ayarlarına gir ve en iyi performansı seç. Metin 2'nin grafik ayarlarını düşür ve oyun seçeneklerinden dekorasyonu, isimleri, sohbet penceresini, market isimlerini kapat; gerektiği zaman açarsın.
Hocam bu dediklerini ben yaptığım halde kasıyor. Bilgisayarperformansı yüksek olması için her şeyi yaptım ama yine kasıyor. Sence sistem mi eski? Ne eksik hocam. Herhangi bir genelleme yapmadan bazı bilgisayar tamircilerinede güven olmadığından biraz kararsız kaldım.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ekran kartı normal mi yani? Bilgisayarcı da sorun ekran kartında demişti.
Biraz ayar yapman lazım.

Hocam bu dediklerini ben yaptığım halde kasıyor. Bilgisayarperformansı yüksek olması için her şeyi yaptım ama yine kasıyor. Sence sistem mi eski? Ne eksik hocam. Herhangi bir genelleme yapmadan bazı bilgisayar tamircilerinede güven olmadığından biraz kararsız kaldım.
Benim dediğimi yaptınız mı? Tem.Temizlik?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

kerimcan20000

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Nasil yani

---- mesajlar birleştirildi ----

Iyi mi kötü mü

---- mesajlar birleştirildi ----