Metin-2 Oynayanlar

Bu konuyu okuyanlar

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Metin-2 ye herkes mario gibi diyor ama ben seviyorum arkadaş :D hatta dün gece uyumadım bir pwp server açtım :) link paylaşsammı bilmiyorum :) uyarı yememek lazm :)

---------- Post added at 12:48 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

sizce en iyi online oyun hangisi sro-metin2-nayt?

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
mmorpg oyunları zaman kaybından başka hiç bir şey değil.

hkonline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş benden sana tavsiye,
ben bu oyunu önceden çok oynuyordum hatta 9. sınıfta sınıfta az kala bunun yüzüne kalıyordum ama son anda kurtardım.
bu oyun zaman öldürmekten başka bir işe yaramıyor, birde oyuna para yatıranlar oluyor acıyorum onlara.sabahtan akşama kadar oyunun başındalar.arkadaşlarım dolaşmaya çağırırdı sırf bu oyunu oynadığım için gelmek istemezdim, insanın sosyal hayatınıda mahvediyor.şuan lisede okuyorum heryerde 9. sınıf öğrencileri metin 2 konuşuyor, üzülüyorum valla.eğer bu oyunu oynayacaksan hafta en fazla 3-4 saat oyna yada her gün 30 dk civarı oynamanı tavsiye ederim.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
16:)

Bence Zevkli ve eğlenceli oluyor

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Hayat bir oyun,Kimisinin sistem kaldıramaz....Kimi en yüksek çözünürlükte yaşar :D ne söz yazdım :p

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zaten gm liği verdim bi abiye ben hafta sonları onlineyim:)

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Hayat bir oyun,Kimisinin sistem kaldıramaz....Kimi en yüksek çözünürlükte yaşar :D ne söz yazdım :p

biraz daha zorlasaydın kendini önümüzdeki yüzyıl için bir atasözü olabilirdi:D ama altına adını yaz anonim diye geçmesin:D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben bi notere gidiyom :D

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Bence bu oyunlarla vakit kaybetme.Saçma sapan oyunlar bunlar Metin 2 v.b MMOPRG oyunları genel olarak saçma bence. Bu arada nayt değil "Knight" :D