Mesaj Yolluyorum Mesaj Gönderilemedi. Bilgilerinizi Kontrol Edin Yazıyor Napıcam ?

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Mesaj Yolluyorum Mesaj Gönderilemedi. Bilgilerinizi Kontrol Edin Yazıyor Napıcam Hattım Vodafone :S Yardımcı Olur Musunuz?
s112.gif
s112.gif
s112.gif

Mod.Not: Tamamı kalın ve büyük yazı kullanmıyoruz

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Mesaj merkez numarası silinmiş olabilir, veya müşteri hizmetlerini arayarak sorununu iletebilirsin.

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
kontorum var ayrıca mesaj merkez numarasıda silinmemiş +905429800033 vodafone kayıtlı başka sebep ne olabilir :(

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
yapılandırma ayarları ile ilgili bir sorunmu var acaba?

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
bilmiyomki başka neden yapabilirki baya engüzeli müşteri hizmetlerini aramak

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bilmiyomki başka neden yapabilirki baya engüzeli müşteri hizmetlerini aramak

tahminimce öyle olacak arayacaksın yapılandırma ayarlrını gönderecekler sonra bütün mesaj falan ne varsa silip telefonu kapatıp sim kartını çıkartıp tekrar takıp telefonu açmanı isteyecekler :) genel iştima düzeni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun vardı. elle yapacaksınız. bağlantı- data iletişimi- data hesapları- sms erişimi- gsm'i seçtim oldu. otomatikteymiş. takır takır gidiyor şimdi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnd mesaj gönderemiyorum dk ları öğrenmek için gönderilen ücretsiz dk mesajlarını da gönderemiyorum sizce napabilirim

V

Vodefon Maduru

SDN Okuru
Arkadaşlar bnde kaç kere denedim müşteri hizmetlerini ne açan nede bi yardımcı olan var ordan oraya bağlıyor İleti Gonderilemedi! Yazıyor bi bilen varsa işi girgira çekmeden yardım eder misiniz?