Merhabalar Ailem için Led Tv Yada Lcd Tarzı Önerdiğiniz Tv Modeli Nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ne oldu senin bu tv durumun ?
Aldın mı ? :)

hocam öyle şeyler geldi ki başıma anlatılmaz yaşanır durumu izah edeyim.

tv ve tv standı geldi standı açtım kurayım dedim herifler kos kocaman aynayı eksik göndermişler cam aynasını
geri gönderdim bana bu sefer ayna tedarigini firmadan saglayıp geri gönderdiler gene bu sefer uzun bir vida eksik çıktı...
gene geri gönderdim ürün iadesini isteyecektim ki sıfır kapalı kutu gene gondercekler bakalım o gunden bu gune kargo gonder kargo alla uğraşıyorum halen daha tv yi kuramadım anlayacagınız lanet olsun allah bin belalarını versın....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

vede öyle bir durum söz konusu ki bana gelen stand dolabındaki deliklerin mesafesi atıyorum 5 cm aralıklı ise kutu içindeki kulup delikleri 10 cm harici delik acmaya gerek kalacak durum bile olacaktı yanı o derece....

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
hocam öyle şeyler geldi ki başıma anlatılmaz yaşanır durumu izah edeyim.

tv ve tv standı geldi standı açtım kurayım dedim kodumu herifleri kos kocaman aynayı eksik göndermişler cam aynasını
geri gönderdim bana bu sefer ayna tedarigini firmadan saglayıp geri gönderdiler gene bu sefer uzun bir vida eksik çıktı...
gene geri gönderdim ürün iadesini isteyecektim ki sıfır kapalı kutu gene gondercekler bakalım o gunden bu gune kargo gonder kargo alla uğraşıyorum halen daha tv yi kuramadım anlayacagınız lanet olsun allah bin belalarını versın....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

vede öyle bir durum söz konusu ki bana gelen stand dolabındaki deliklerin mesafesi atıyorum 5 cm aralıklı ise kutu içindeki kulup delikleri 10 cm harici delik acmaya gerek kalacak durum bile olacaktı yanı o derece....

Hocam hayırlısı olsun inşallah.
Geç olsun temiz olsun diyelim.

İşin bitince ben hala resimli inceleme istiyorum. :)

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] bende beklemedeyim abim benim :)
sözümüz söz ama istenmeyen durumlar meydana gelince ne yapalım bızde böyle madur kaldık ...
bu sefer gün vermek istemiyorum :))