Merhabalar ağ bağdaştırıcılarından qualcom wireles ve bir kaç sürücüsü güncellenmesi gerekiyor

Bu konuyu okuyanlar

Yahyazen7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olay şöyle acer nitro 5 laptobuma ayar çekmeye calisirken birden hatayla ağ bağdaştiricilarindan wireles kablosuz mu ne guncellemesini sildim ilk surum gibi bir sey su an aygit calisiyor yazmiyor. Uyarlanmaya calisiyor tarzi bir sey diyor. Asıl olay şu bu aygit guncel olmadigi için benim laptop hiçbir wi-fi agını gormuyor hadi onu gectim kablolu baglantiyla guncelleyeyim dedim bu seferde onu görmedi kısaca bilgisayarım offline ağ bağdaştirıcilarini guncelliyorum ama bulamiyor. Çözümü bilen ille 0lamam mı lazım

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Başka bir PC'den Wireless driverını indirip flash bellek içine atarak da sorununu çözebilirsin.
Attığın driver flashını leptoba takarsın ve yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra WiFİ ye sorunsuz bir şekilde bağlanırsın.

Yahyazen7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
qcd41x4a driver qualcom wireles network yazan hocam indirdim bir kac yerden setup halinde kuruyorum ediyorum beceremedim. bir türlü en son var olan surucuyu sildim yeniden baslattim var olan sorunlu surucu gozukuyor bu yazan surucuyu silip yekrar yenisini kurmam için neler yapmalıyın yada nereden indirip nasil kurmaliyim asama olarak

Son mesajlar