Merhaba Bir Konuda Yardımınız Lazım

Bu konuyu okuyanlar

DarkAzrail

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben Azrail Bu Forumda Yeniyim Konu Yanlış Yere Açılmışsa Kusura Bakmayın Neyse Yazımıza Dönelim Hackerlık ,programlama okuyorum şimdi bana oyun için ve şu hackerlık ve programlama için güzel bir pc lazım masaüstü kasalı olacak ekranı yanında olacak işlemcisi i7 ola bilir daha iyisi varsa yazarsınız hardiski 700-800 gb civarı da olsun ekran kartı gtx olursa iyi olur amd önermeyin tavsiyem değil dediğim şeylere uygun bir pc varmı elinizde dediğim gibi bide elazığıda oturan varsa önerirse güzel olur para miktarı 6.000 liralık arıyom güzel birşey not : kasa ve mönitör lü olsun hepsi bir arada tavsiyelerinizi bekliyom iyi forumlar

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İyi para . Çok güzel bi makina toplanır bu paraya.2. ellere gerek pek yok. Topluyalım. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

5600 tl ye iş biter. i5 9400F saf 6 çekirdek bi işlemcidir ve epey güçlüdür. i7 leri aratmaz sizin için.

71822

Son düzenleme:

DarkAzrail

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi para . Çok güzel bi makina toplanır bu paraya.2. ellere gerek pek yok. Topluyalım. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

5600 tl ye iş biter. i5 9400F saf 6 çekirdek bi işlemcidir ve epey güçlüdür. i7 leri aratmaz sizin için.

Ekli dosyayı görüntüle 71822
Teşekürler Yorumun içinde ben bu güne kadar laptop kulandım pek birleştirmeyi yapamam bana direk kurulu şekilde verirsen güzel olur hepsi birleştirilmiş şekilde