Mekke'den ne istenir

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Selam arkadaşlar

yarın babam babaannem ve teyzem hacca gidiyor.Mekke'den Medine'den hediye olarak ne isteyebilirim giden gören bilen varsa söylesin fiyatlar çok uygun diyorlar mesela ekran kartı istenir mi? :flowers::D

:(onlar yokken yanlız kalıcam çok dertliyim :(:(

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Zemzem suyu getirsinler sana :) Bende dini birşey isteyecen sandım :D
Sana bol bol dua etmelerini istemeyi unutma.Çok mübarek bir yere gidiyorlar kesinlikle dua iste bence :)

Oradaki fiyatlar hakkında bilgim yok açıkçası

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
hocam onu zaten her dakika söylüyorum hacca gitmekten vazgeçicekler benim yüzümden

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Valla Sony Ericsson fiyatları nasılmış? Öğrenirsen bir tane de ben sipariş edebilir miyim? :D

Gelen telefon yeşil olur muhtemelen, Sony Ericsson Arapça yazar ve zil sesi de ilahilerden biri olur herhalde. :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşım sudi arabistanda çalışıyor 2 yıldır... Elektronik ürün isteme ne istersen iste... Mağazalarda bile orjinal ürün bulmak imkansız gibi bir şeymiş... Kendisi 2 yıldır orda çalışıyor hala orjinal ürün nerde satılır nasıl bulunur zorlanıyormuş... Bir de Hacca giden kişinin orjinal bulma ihtimalini düşünün???

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Eskiden elektronik istenirdi. Ama şimdi fiyat olarak pek cazibesi kalmadı. En mantıklısı cep telefonu bence

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Dua isteyin Dua kardeşim ne ekran kartı yaw

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Telefon getirsinler ya da laptop. Asus un G serisinden getirsinler.

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Bol bol dua etmelerini iste elektronik eşyalar falan hepsi geçici henüz bir kaç arkadaşımız bunun farkında degil.
Allah bizede gitmeyi nasip eder inşAllah.

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Dua Çepte Onu Kesin Ederler :D Sen Telefon İste Saat İste

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bol bol dua etmelerini iste elektronik eşyalar falan hepsi geçici henüz bir kaç arkadaşımız bunun farkında degil.
ben farkındayım rica ediyorum konuyu farklı yerlere çekmeyin madem bişey gelicek işime yarasın bu arada hediyeleşmek sünnettir:flowers:

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46

İnşallah kardeş.

Telefon isteyeceksen tanınmış telefon markası olsun.Yoksa kayıt,tuş ayarı...vs Türkiye'de yapmakta sorun oluyormuş bayağı.

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
1- Dua iste. Seni de çağırsınlar oraya.
2- Elektronik eşya öncenden iyiydi. Şimdi çok bir avantajı kalmadı. Orjinalleri hemen hemen buralardaki fiyatlara ucuzları da çok adi oluyor. Ama çok iyi anlayan birileri varsa kazık yemeden ucuza bulabilir.
3-Kesinlikle bademli hurma iste. Çok güzel oluyor, ben çok seviyorum. Hurmanın çekirdeğini çıkarıp yerine badem koyuyorlar onu da bir güzel tek tek paketliyorlar. Süper bir tat bence...

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
tabi öncelikle dua iste zemzemide unutma ama ayriyeten getirebilirlerse efendimizin (sav) dolaştığı ayak bastığı yerlerden taş toprak falan getirmelerini iste manevi olarak bunlara paha biçilmez bence eğer fazlada olursa senden naçizane olarak ricam azda olsa bizede bir nebze yollaman kardeş. şimdiden allah hayırlı uğurlu gidip gelmelerini nasip etsin ve bizlerede oraya gitmeyi nasip eylesin...

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kesinlikle bademli hurma iste. Çok güzel oluyor, ben çok seviyorum. Hurmanın çekirdeğini çıkarıp yerine badem koyuyorlar onu da bir güzel tek tek paketliyorlar. Süper bir tat bence...
bunu da istiycem devam devam iyi gidiyoruz

tabi öncelikle dua iste zemzemide unutma ama ayriyeten getirebilirlerse efendimizin (sav) dolaştığı ayak bastığı yerlerden taş toprak falan getirmelerini iste manevi olarak bunlara paha biçilmez bence eğer fazlada olursa senden naçizane olarak ricam azda olsa bizede bir nebze yollaman kardeş. şimdiden allah hayırlı uğurlu gidip gelmelerini nasip etsin ve bizlerede oraya gitmeyi nasip eylesin...
amin iyi dileklerin için teşekkürler ama ordan taş toprak filan getirmek haram die biliyorum getirirlerse söz sana yollarım:flowers:

ByMoGoL®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fazla cafcaflı olmayan bir saat iste...Çok kaliteli oluyor diye duymuştum...

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben umre ziyaretine gitmiştim. Orda olupta burda olmayan birşey yok. Hatta orda ürünlerin en dandiklerini satıyorlar. Telefonlar ucuz değil birde arapça menü birde işin IMEI durumu var o yüzden telefon almasınlar. Elektronik aletler ucuzdu halende ucuz ama türkiyede de artık ucuz çok bir fark kalmadı arada yani.Uluslararası garantide problem yaşarsın hem.