Mekanik Hisli veya Mekanik Klavye Önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
200 TL ye mekanik klavye olmaz. Mekanik hisli olanı da kandırmaca zaten. Bilindik markalardan kaliteli ürün al hiç bulaşma o markalara. Paranı az daha biriktir üzerine koy adam gibi bir şey al bana kalırsa. Ben kendimde kullanıyorum çok memnunum.

Logitech G213 Prodigy Oyuncu Klavye 920-008094 Fiyatı

sakınalma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
200 TL ye mekanik klavye olmaz. Mekanik hisli olanı da kandırmaca zaten. Bilindik markalardan kaliteli ürün al hiç bulaşma o markalara. Paranı az daha biriktir üzerine koy adam gibi bir şey al bana kalırsa. Ben kendimde kullanıyorum çok memnunum.

Logitech G213 Prodigy Oyuncu Klavye 920-008094 Fiyatı
Teşekkür Ederim bende markaya önem veriyorum o yüzden bilindik sevilen bir marka almak istiyorum. Galiba biraz daha biriktirip bunlardan alıcam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkür Ederim bende markaya önem veriyorum o yüzden bilindik sevilen bir marka almak istiyorum. Galiba biraz daha biriktirip bunlardan alıcam
Dediğim gibi kendim de kullandığım için çok rahat kefil olabilirim ürün için. Işıklandırması, yazılımı, eğik tasarımı ve bilek desteği falan çok iyi yani.

sakınalma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğim gibi kendim de kullandığım için çok rahat kefil olabilirim ürün için. Işıklandırması, yazılımı, eğik tasarımı ve bilek desteği falan çok iyi yani.
Evet 1-2 tane inceleme videosu inceledim benimde hoşuma gitti şık ve sade tasarımı.Eğer indirime girerse kaçırmam yoksa biraz daha bekleyeceğim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
G213 dışında bir de benim kullanmakta olduğum kahverengi sviçli BladeR10 var gayet memnunum.