Meizu Mx4 Kullananlar Kulübü | Yeni F/P Kralı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu cihazın 32 gb versiyonunu almayı düşünüyorum fakat bütün özellikler tamam da ön kamera hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu cihazın 32 gb versiyonunu almayı düşünüyorum fakat bütün özellikler tamam da ön kamera hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim?
Cevap verelim
a4f6a5ba2e4597b7e00e7cbec89da65a.jpg

4 Katmanlı f 2.0 odaklı sony lens var gayet kaliteli, mp olarak yüksek olmasa da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorumu hızlı cevapladığınız için teşekkürler. Bir kaç soru daha sorayım. Teknik servis, garanti konusu belirsiz gibi şuan yada ben tam anlamadım o konu hakkında biraz daha bilgi alıyım ve MX4 Pro ile MX4 arasındaki farklar nelerdir? İkisinden birini seçicek olsanız hangisini seçerdiniz?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sorumu hızlı cevapladığınız için teşekkürler. Bir kaç soru daha sorayım. Teknik servis, garanti konusu belirsiz gibi şuan yada ben tam anlamadım o konu hakkında biraz daha bilgi alıyım ve MX4 Pro ile MX4 arasındaki farklar nelerdir? İkisinden birini seçicek olsanız hangisini seçerdiniz?

Urun yetkili distribütör garantili sıkıntı yapmayin, mx4 pro ve mx4 arasında seçim yapacak olsam meizu mx4 secerdim. Batarya ömrü ve 2k ekran telefonda o donanimla dezavantaj. Bu bakimdan aradaki fiyat farkını da dikkate aldığımızda mx4 almak daha yerinde olur

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bu firma garanti ile ilgili bir açıklama yaptı mı? Millet sormuş ama cevap göremedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
n11de satışa çıkmış tekrardan kacirmayin. Hemen tukeniyor çünkü. Stoktanal adlı mağazada satılıyor. Satan arkadaş çok ilgili. 16 ve 32 GB modelinde var. Ve n11 anında elektronik ürünlerde 100 TL indirim yapıyor.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Meizu Resmi facebook sayfasından açıklama geldi. Sorularınızın cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

1-) Ürünlerin Garanti kapsamı Nedir? Arıza durumunda ne yapacağız?
• Ürünlerimizin garanti kapsamı 2 yıl olup, arıza durumunda kendi bünyesinde olan teknik servisimizde sorunlar giderilecektir.

2-) Ürünlerinizi diğer teknoloji marketlerde yada başka online satış sitelerinde ne zaman görebileceğiz?
• Ürünlerimiz şuan için diğer teknoloji marketlerde satışa sunulmayacaktır . Bunun sebebi ise, ürünlerin satış fiyatlarının diğer teknoloji marketlerde yüksek fiyatlardan satılacak olmasıdır. Diğer online satış sitelerinde ise satışlara başlanmıştır.

3-) Meizu Mx4 Pro modeli ne zaman gelecek?
• Meizu Mx4 Pro modeli Mart ayı içerisinde stoklarda olacaktır. Mart ayının ilk haftası kesin stok tarihi belirtilecektir.

4-) Ürünler için ön sipariş açılacak mı?
• Ürünler için ön sipariş açılacaktır. Ürünlerin kesin stok giriş tarihlerine göre ön sipariş açılacaktır.

5-) Ürünlerin 64 GB seçenekleri ne zaman stoklarda olacak ?
• Ürünlerin 64 GB seçenekleri üretici firmanın öncelik olarak 16 ve 32 GB modellerini piyasa sürmesinde dolayı ve 64 GB modelin stoklarında olmamasından dolayı stoklarımıza gelmemiştir. Üretici firma stokları hazır hale getirdiğinde stoklarımızda olacaktır.

6-) M1 Note ve Mini modelleri ne zaman stoklarda olacak?
• Üretici firma bu ürünlerin uluslararası versiyonunu hala tamamlamamıştır. Şuan sadece Çin piyasasına Çin versiyonu ürünler verilmektedir. Üreticinin uluslararası versiyonu için verdiği tarih Nisan ayıdır.

7-) Meizu telefonlar için aksesuar nereden temin edebiliriz ?
• www.digitalmarket.com.tr adresinde ve diğer online satış sitelerinde bayilerimiz tarafından satışa sunulmuştur.

8 -) Kredi kartına taksit imkanı var mı?
Bireysel satışlarda Ekonomi bakanlığının aldığı karar neticesinde telefon satılarına taksit seçeneği yasaklanmıştır. Satışlar Kredi kartına tek çekim ve nakit seçenekleri ile yapılmaktadır.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316

Yeni fiyatlar vatana millete hayırlı olsun.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İki sattılar şımardılar hemen. Daha teknik servisi bile meçhul. Saçma oldu bu zam.
1099 a g2 bulurum ben. En azından markası servisi bilindik . Veya hepsini bırak 619 tl in touch 4. bu 100 tl lik zam küçük görünsede etkisi olacak mutlaka. Müşteri araştırma yapinca diyecek g2 de bu fiyata ama meizu daha iyi sonra diyecek ki Çinli firmaya güven olmaz bozuk falan çıkar. o yüzden meizudan vazgeçecek.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Elveda meizu.

100 tl'lik bile zam olsa LG G2 ile aynı fiyata denk hatta 32 gb versiyonlarına bakarak G2'den pahalı hale gelmiş oluyor.

Bir de ben açıkçası indirim bekliyordum.

Kendi kuyunu kendin kazdın.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Zam olması normal yükselen kurdan sonra ben bekliyordum açıkçası

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G2 ile meizu arasında gidip geliyorum haftaya alıcam telefonu fakat hangisi diye kafam fena karışıyor şimdi bu marka yeni geldi dediğiniz gibi çin markası ve teknik destek vb şeyler henüz tam yerine oturmamış şeyler ama telefon şahane birşeye benziyor çok ortadayım

mfunlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Siteden alsak güvenilir dimi site ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar, ben LG G2 kullanıyorum eşime Meizu Mx4 aldım. Herkes gibi sitenin güvenilirliği, garanti vs konusunda korkularım vardı ama risk alıp aldım telefonu. Mikrofonda sorun çıktı, aradım daha ben şikayeti söyler söylemez gönderin değiştirelim dediler ve kargo ulaşır ulaşmaz (karşı ödemeli) anında yenisini gönderdiler. Telefon harika, değil G2, G3 ten bile iyi. Ki almadan karşılaştırmaları çok inceledim, fiyat/performans konusunda tartışılmaz çok çok iyi...
Özetle; kesinlikle tavsiye olunur...

Theozer1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu vatana filan teknisyen mesela ne zaman gelir gelsene her oyunu kasma donma olmadan açar mı 2-3 sene gider mi?Yardımlarınızı bekliyorum

MrGrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bir Mx4 kullanicisi olarak servisle muhattap olmam gereken konular oldu, bu konular neticesinde gordum ki, servis cok ilgi ve alakali. Korkulan ve soylenen gibi bir durum olmadi. Ellerinden geldigince yardimci oluyorlar. Cihazdan bahsetmeye gerek var mi bilmiyorum, cunki cihaz kasa kalitesi olsun, hizi ve ekrani olsun 2000 tl lik cihazlara tas cikarir. Alin arkadaslar , guvenilir. Sorun yada sorulariniz olursa cevaplayabilirim...

gencfener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu telefonun 3g internetini usb kablosu baglantısı üzerinden bilgisayar paylaşma yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı?

M

Meizu Mx4 Burak

SDN Okuru
Meizu mx4 kullaniyorum bazi uygulamalarda mesela google chrome'da telefonda secenekler tusu olmadigi icin chrome'nin altinda geri secenekler ve benzeri tuslar var ve ekrani gereksiz yere kapliyor ve hic hos durmuyor bunu kaldirmanin bir yolu yok degilmi varsa mesaj atarsaniz sevinirim

Nyrvana

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar.
2 sorum olacaktı
- Meizu MX4 PRO hakkında pek bir bilgim yok kamera özellikleri nasıldır vs. diğer konular. mx 4 ile aynı mı ?
- Lg g3 e kıyasla artısı veya eksisi var mıdır ?

mx 4 pro hepsi burada sitesinde satılıyor
mx 4 satılıyor mu herhangi bir sitede ?

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Merhabalar.
2 sorum olacaktı
- Meizu MX4 PRO hakkında pek bir bilgim yok kamera özellikleri nasıldır vs. diğer konular. mx 4 ile aynı mı ?
- Lg g3 e kıyasla artısı veya eksisi var mıdır ?

mx 4 pro hepsi burada sitesinde satılıyor
mx 4 satılıyor mu herhangi bir sitede ?
mx4 sadece sanalmarket'te satılıyor diye biliyorum , mx4 ile pro'nun en önemli farkının 2k ekran olduğunu biliyorum.2k ekran pro'da var ama şarj aynı oranda daha hızlı gidiyor.Yanlış bilmiyorsam öyle.

Nyrvana

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu arada hepsiburada sitesinde on kamera 2 megapiksel olarak gozukuyor. forumda ki ozelliklerde 5 megapiksel yazıyor. urununu ozellileri mi kısıtlanmış acaba ?