Meizu Mx4 Kullananlar Kulübü | Yeni F/P Kralı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Virility

Profesör
Kesin bir bilgim yok ancak meizu kendisi yapacaktır diye düşünüyorum

Jiraiya Furkancım İşin yokmu senin ya? azıcık bizimde yüzümüz gülsün, bizede bırak konu açma işinden :mrgreen:

Evet geyiği bırakalımda telefona dönelim, ben telefonu çok başarılı buldum fiyat olarakta ülkemizdeki fiyatlara göre iyi denilebilinir.

Biraz video izledim çok şık telefon 6 ve 6 plus'a benziyor home tuşunu çok işlevsel yapmışlar basılı tutuyorsun kilitliyor gibi.

Aklıma direk bu geldi zaten
[video=youtube;Ttp15gKfk4c]https://www.youtube.com/watch?v=Ttp15gKfk4c[/video]

Ben başarılı buldum, anneme zaten 1-2 ay içinde HTC Desire 820 alıcaz fakat bu telefonda kafamı kurcalamaya başladı fiyatıda güzel güncelleme konusunda nasıldır orasını hiç bilmiyorum araştırmadım fakat çok hoş tasarımı var, arayüzüde güzel bakalım.
Dahili hafızanın 16 gb olması ve genişletme imkanının olmaması.

32 gb olanı bekleyin olmadı D820.

Meizu'yu Türkiye'ye getiren şirket garantisini saglicakti ama sirketin ismini unuttum. Yani ithalatci garantisi diyebiliriz.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Garantisi telpa gibi bir şirket diyebiliriz, meizu Türkiye değil ama yetkili bir distribütör sıkıntı yapmayın arkadaşlar şu an alınabilecek en iyi cihaz bu fiyata

Ya lütfen artık şu telefonu GM ile kıyaslamayı bırakın ondan kat kat daha iyidir :) Hem bu özelliklere bu fiyat çok iyi.PRO modelinin fiyatın merak konusu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu cihazın 32 gb versiyonunu almayı düşünüyorum fakat bütün özellikler tamam da ön kamera hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Bu cihazın 32 gb versiyonunu almayı düşünüyorum fakat bütün özellikler tamam da ön kamera hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim?
Cevap verelim

4 Katmanlı f 2.0 odaklı sony lens var gayet kaliteli, mp olarak yüksek olmasa da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorumu hızlı cevapladığınız için teşekkürler. Bir kaç soru daha sorayım. Teknik servis, garanti konusu belirsiz gibi şuan yada ben tam anlamadım o konu hakkında biraz daha bilgi alıyım ve MX4 Pro ile MX4 arasındaki farklar nelerdir? İkisinden birini seçicek olsanız hangisini seçerdiniz?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Sorumu hızlı cevapladığınız için teşekkürler. Bir kaç soru daha sorayım. Teknik servis, garanti konusu belirsiz gibi şuan yada ben tam anlamadım o konu hakkında biraz daha bilgi alıyım ve MX4 Pro ile MX4 arasındaki farklar nelerdir? İkisinden birini seçicek olsanız hangisini seçerdiniz?
Urun yetkili distribütör garantili sıkıntı yapmayin, mx4 pro ve mx4 arasında seçim yapacak olsam meizu mx4 secerdim. Batarya ömrü ve 2k ekran telefonda o donanimla dezavantaj. Bu bakimdan aradaki fiyat farkını da dikkate aldığımızda mx4 almak daha yerinde olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
n11de satışa çıkmış tekrardan kacirmayin. Hemen tukeniyor çünkü. Stoktanal adlı mağazada satılıyor. Satan arkadaş çok ilgili. 16 ve 32 GB modelinde var. Ve n11 anında elektronik ürünlerde 100 TL indirim yapıyor.