Meizu mu Xiaomi mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

meizu pro5 mi xiamoi mi5 mi

• meizu pro5

Kullanılan: 2 20.0%
  • xiamoi mi5

Kullanılan: 8 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
iyi günler arkadaşlar yurt dışından cihaz getirteceğim ve sadece bu iki cihazı düşünüyorum.
bu markaları kullananlar neyi neden öneriyor yazabilirseniz şimdiden teşekkürler.
telefondan başlıca beklentilerim:
kamera
ses
stabilite
batarya performansı (şarj olma süresi de önemli)
dış tasarım

almak istedğim telefon modelleri ( meizu pro5 - xiamoi mi5 )
yorumlarınızı bekliyorum..

Meizu da ciddi şarj ve stabilite sorunları var. Yanında powerbank taşıman lazım 4-5 saat dışarda kalacaksan. Telefon arada sırada takılacak falan can sıkıcı. Ben meizu yu satıp samsung note 5 aldım kafam çok rahat valla. Xiaomi kullanmadım, bir şey diyemem.

Meizu da ciddi şarj ve stabilite sorunları var. Yanında powerbank taşıman lazım 4-5 saat dışarda kalacaksan. Telefon arada sırada takılacak falan can sıkıcı. Ben meizu yu satıp samsung note 5 aldım kafam çok rahat valla. Xiaomi kullanmadım, bir şey diyemem.
Yorumunu için teşekküler.
Benim için bir günü çıkarabilmesi bile yeyerli

Bn şu an xiamio Redmi Note 3 kullanıyorum. Yeni çıkan mi 5 üstün tabiki ondan kat kat ve inceleme videosu nu izlemene ni öneririm.

kağıt üstünde mi5 üstün görünüyor. hakkı reis de mwc 2016'da mi5'in efsane telefon olacağını söylemişti.

Her iki telefonun da teknik bilgi ve görsellerini koymuş olsaydınız sanırım daha isabetli bir anket olabilirdi.

Snapdragon 820 yonga setinin yer aldığıXiaomi Mi 5, 4 GB RAM ile akıcı bir Android deneyimi sunmayı vadediyor.

Xiaomi Mi5'in 5.15 inç boyutundaki ekranı 16 LED ışık ile aydınlatılıyor ve 1080Pçözünürlük ile destekleniyor.

3.000 mAh kapasiteli Xiaomi Mi 5 bataryasıQuick Charge 3.0 teknolojisini destekliyor.

4K çözünürlüğünde video çekebilen, 4 eksenli OIS teknolojili 16 megapikselkameraya sahip olan Xiaomi Mi 5, USB Type-C bağlantı noktası ile geliyor.

Parmak izi okuyucu özellikli Xiaomi Mi 5; siyah, beyaz ve altın renk seçenekleri ile önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

Xiaomi nin bi güzel yanıda şarji nin çok uzun gitmesi :) miu içindeki özellikleri gerekse arkaplanı kapatması ( çoğu telefon kapatmis gibi göstersede kapatmiyor) xiaomi kesinlikle alınabilecek bir telefon.

iyi günler arkadaşlar yurt dışından cihaz getirteceğim ve sadece bu iki cihazı düşünüyorum.
bu markaları kullananlar neyi neden öneriyor yazabilirseniz şimdiden teşekkürler.
telefondan başlıca beklentilerim:
kamera
ses
stabilite
batarya performansı (şarj olma süresi de önemli)
dış tasarım

almak istedğim telefon modelleri ( meizu pro5 - xiamoi mi5 )
yorumlarınızı bekliyorum..
Kaynak: gsmarena

Ekli dosyalar

Xiaomi nin bi güzel yanıda şarji nin çok uzun gitmesi :) miu içindeki özellikleri gerekse arkaplanı kapatması ( çoğu telefon kapatmis gibi göstersede kapatmiyor) xiaomi kesinlikle alınabilecek bir telefon.
Batarya performans ına degindiginiz için teşekküler.
Peki kameranin size yansıttıkları nelerdir?

stat counter