MEDİAMARKT'TAN laptop alınırmı?

Bu konuyu okuyanlar

excency

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sene 2017 30 Aralık ailem den hediye geldi asus i7 işlemci 940mx Geforce bi bilgisayar güzel baktım özelliklerde sağlam 2 oyun yükledim standart oyunlar ve 10 gün sonra bilgisayar kendini kapatmaya başladı ardından sıkıntı olmaz heralde dedim ve üst üste hatalar vermeye başladı geri verdim iade için kabul edildi zor bela ardından asus aradı ve bilgisayar kaynaklı hata var iade talebide bulundum paramı geriye aldım ve aradan 5 gün geçti beni geriye aradılar şifrenizi söylermisiniz pc yi açıp satışa sunucaz diye :D benşoke oldum içinde bilgilerim var dedim söylemiyorum bulun dedim :D gereksiz abi mediamarkt açıkcası 50 lira fazla verip vatan 100 lira fazla verip teknosada almanızı tavsiye ederim mediamarkt tamamen göz boyama kime ne kitlerse onun aleyhine allah düşmanıma ordan alış veriş etmeyi nasip etmesin :D buda böyle bi anı

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Bütçen neydi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Birde Hepsiburada, Ebrar ve Sinerji gibi yerlerden daha ucuza alıp daha iyi hizmet görmek var :D

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
kredi kartı v.b yoksa alınır ama Vatandan Laptop alma sakın Laptop alcaksan kreic kartın yoksa en iyisi MediaMarkt ve Teknosa Vatandan Laptop alma

efecans61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mediamerket gibi fiziksel mağazası olan yerlerden pc alınmaz bence. İnternet fiyatlarının çok üstünde satıyorlar. Çeşit de az internere göre. Giysi yemek hariç bence herşey netten alınmalı artık. 5 10 yıl içinde de böyle olacağına inanıyorum.