Media markt kaskosu ne kadar etkili?

Bu konuyu okuyanlar

noname95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba öncelikle çok fazla hakim değilim forum konularına yanlışım olursa affola...
14 Şubatta indirimden faydalanayım pisikolojisiyle iPhone XR 64 GB aldım telefondan memnunum şuanlık bir problem yaşamadım velhasıl tam istediğim gibi diyebilirim. Kafama takılan konu şu 1440 TL 2 senelik kasko ücreti verdim mediamarkte kapıdan çıkmamla pişman oldum bi an gaza geldim çok yakama yapıştılar her neyse bu kasko tam olarak benim ne işimi görür bildiklerinizi veya yaşadıklarınızı anlatırsanız çok memnun kalırım şimdiden hepinize teşekkürler.
Not: kaskosu var diye telefonu hor kullanma zihniyetim yok aksine kılıfın,koruyucu camın en iyisini taktım

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Ben pek mantıklı bulmuyordum ama geçenlerde forumdan biri S8 in ekranını kırmış kasko ücretsiz değiştirmiş avantajı bu işte ama bana sorarsan sağlam kılıf, kırılmaz cam ve dikkatli kullanım ile kaskoya gerek yok.

noname95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben pek mantıklı bulmuyordum ama geçenlerde forumdan biri S8 in ekranını kırmış kasko ücretsiz değiştirmiş avantajı bu işte ama bana sorarsan sağlam kılıf, kırılmaz cam ve dikkatli kullanım ile kaskoya gerek yok.
Ekran kırılınca çok ucuz bir ekran takıp gönderiyorlarmış söylentilere göre oda bir süre sonra kullanılmaz hale geliyormuş