MEB'in İnternet Bağlantısı İle Facebook'a Girme ?

Bu konuyu okuyanlar

rby21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben lise 2 anadolu teknik öğrencisiyim. Okulda bir kablosuz ağ (Wifi) var ve ben şifresini biliyorum.İnternete de rahatça giriliyor ama bir sorunum var . Facebook uygulamasına girdiğimde bağlanmıyor. Aynı şey İnstagram içinde geçerli. Ekranda "MEB bu siteye erişimi engellemiştir" yazısı çıkıyor. DNS değiştirirsem olur diye düşündüm. SetDNS programını indirdim (telefon rootlu) . Denemediğim DNS kalmadı fakat hep aynı sonuç. Facebook a opera miniden giriliyor (kötüde olsa) . Ama benim asıl amacım Facebook ve İnstagrama Uygulamadan girmek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Telefonum Samsung Galaxy Gio s-5660 ve ROOT ludur.

siirlerefendisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotspot shied tarzı bir uygulamalardan birini dene istersen markette ücretsiz deneme sürümleri var sonuç alırsan full sürümünü ücretsiz googledan bulabilirsin ;)

rby21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sağol kardeş deniyeceğim..

Reaksiyon puanı
2,146
Bayağı bi uygulama engellemiş meb bu sefer iyi önlem almış. Hotspot shield çalışmıyor, (çalıştığını söyleyenler var ama bende olmadı, bazen labdaki pc bağlanıyor ama), ultrasurf çalışmıyor, anonymox çalışmıyor, tunnellar çalışmıyor. Bi program var girebildiğim ama yayılır engellenir diye söylemiyorum :p

Pcde bu kadar zorsa mobilde çözümü daha zordur.

rby21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kardeşler dediklerinizi deniyeceğim teşekkürler. Tunnelleri sitemiyorum ben çünkü Android Facebook uygulamasından girmek istiyorum :D:D:D

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hotspotshield eyer bilgisiyara kurmaya izin varsa büyük ihtimal açar

Mertekin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram'a da mı girmiyor ? Vay be devlet ne güzel sansürlemiş :D Lisedeyken bizim wifide Allah'tan sansür yoktu :)

cannac123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Opera mobile de
kullanıyorsanız Ip ayarlamaya gerek
yok. Opera'nın Turbo özelliğini
çalıştırırsanız bu sitelere
girebilirsiniz.
Ayni durum bilgisayarda da gecerlidir.
Opera yi yada yandex tarayicisini yukleyin ve turboyu etkinletirin .
Rahat rahat dolasin..

LaMuCi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar denemelerinize saygı duyuyorum ve çabalarınızın boşuna olduğunu belirtmek isterim bu işleiyişin içinde olan biri olarak.

Kreasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Al sana ilaç, opera yükleyeceksin marketten, ama dikkat et 2 tane Opera versiyonu var mobil için olanı değil, diğerini indir istediğin gibi takıl :)

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
pc den girme imkanın olsaydı ktunnel iyiydi ama illa facebook uygulamasından mı girmek istiyosun

faruk83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben lise 2 anadolu teknik öğrencisiyim. Okulda bir kablosuz ağ (Wifi) var ve ben şifresini biliyorum.İnternete de rahatça giriliyor ama bir sorunum var . Facebook uygulamasına girdiğimde bağlanmıyor. Aynı şey İnstagram içinde geçerli. Ekranda "MEB bu siteye erişimi engellemiştir" yazısı çıkıyor. DNS değiştirirsem olur diye düşündüm. SetDNS programını indirdim (telefon rootlu) . Denemediğim DNS kalmadı fakat hep aynı sonuç. Facebook a opera miniden giriliyor (kötüde olsa) . Ama benim asıl amacım Facebook ve İnstagrama Uygulamadan girmek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Telefonum Samsung Galaxy Gio s-5660 ve ROOT ludur.
arkadaşlar puffin diye bir program var telden yasak dinlemiyor ben kullanıyorum onu deneyin

matter33

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Boşverin böyle şeyleri okulunuzu okuyun. :)

Reaksiyon puanı
16,118
mobil'den diyon kendi 3g'ni niye kullanmiyon? turkcell'de turbo 3g var 1gb sinirsiz 30lira 1gb asinca bile cok abartili dusmuyor ch@t527'yi usb ile modem olarak kullanip online tv izleyebilyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğin programı indirdim fakat tablet dosyayı aöamıyor yani yüklenmiyor yüklense bile programını nasıl açacağız eba marketten hariç indirdiğin şeyler oyunlar felan açılmıyor yardım edin.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadşlar ben bunu konuyu çözüm android marketten veya apps storeden ''puffun free '' tarayicisini indirin denendi tüm sitelere giriş kolay ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google Play Storeden Hot spot VPN'i indir ondan sonra takıl :D