MEB in yasakladığı sitelere nasıl girilir ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ultrasurf indir aç sonra istedğin yere girrisin ama ana yöneticiden indricen programı

_ege_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meb'in tabletinden/internetinden giremezsiniz yasaklı sitelere. Onlar cihaz üzerinde sansür programı kullanmıyorlar. Bilgileri Türk Telekoma gönderip orda sansürlüyorlar. Yani çözüm yok

Naira TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
UltraSurf indir.Meb onuda kapatmişsa evde indir flasa at okulda kur(gerci kurulacak kadar buyuk bi program degil) istedigin siteye gir.Bi sorun olursa ben burdayım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben Hacerk okan bugün size nasıl meb yasaklı sitelere giriceğinizi göstericem
ben meb internetine sızmayı başardım şifrelerini kırdım 1 ay önce internete giremıodm artık rahatça şifrelerini buldum krıdm
yapmanın gerekenlerr:
1-önce pc nizde deepfreeze varsa kaldırınız yoksa indiriceğiniz program çalışmaz
2-sonra şu programı indirin hotspot shield 4.27 yeni çıkan sürümü indirin artık internete rahatça girebilirsiniz

iyi günler

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Merhaba arkadaşlar ben Hacerk okan bugün size nasıl meb yasaklı sitelere giriceğinizi göstericem
ben meb internetine sızmayı başardım şifrelerini kırdım 1 ay önce internete giremıodm artık rahatça şifrelerini buldum krıdm
yapmanın gerekenlerr:
1-önce pc nizde deepfreeze varsa kaldırınız yoksa indiriceğiniz program çalışmaz
2-sonra şu programı indirin hotspot shield 4.27 yeni çıkan sürümü indirin artık internete rahatça girebilirsiniz

iyi günler
Bu tipleri bize sayiyla mi gonderiyorlar anlamiyorum ya :D bi de hacker yazamayip "hacerK" yazmis Şahin K dermiş gibi, te Allah'ım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim filitere kaldırmanında bi cözümü var öncelikle program varsa o programın exe doc gibi uzantılarını mp3 yada başka bir şey yapmaktı yapınca program kullanılamaz hale gelir ve sadece setupu kalır onuda kolayca sılebilirsin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dns değiştirmeyi denemeyi be yapdım dns doğru yazdım ama hata veriyo meb kırma kolay deyil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hicbirini bosu bosuna denemeyin
İnsanlar denemeden kafalsrindan soluyo
Denedim ise yaramadi yavaslatmayin tableti indirmryin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internetnet ten araştırın bunu yazın :proxy siteleri yazın bir tanesine tıklayanın url yazın onun içine istediğiniz siteye ggirersiniz ama uygulama indiremezsiniz:cursing:yapamazsanız yorum yazın cevap verririm:yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya şu 2015 yılında verilen tablete facebook twiter gibi sitelere giremiyorum yardımcı olurmusunuz...!!

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Ülkemizin eğitime ve eğitimciye olan desteği gözlerimi yaşarttı :) Hayırlı olsun hocam :)

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Her URL bir sunucuya çıkar. O sunucu da bir kuruma ait. Sizin kara gözünüze ve kara kaşınıza hayran oldukları için size bedava hizmet verirler. Siz bir yerlere girerken, onlar da size köküne kadar giriyor. Günün birinde kendi gizli çekim vidyonuzla karşılaşırsanız hiç şaşmayın.