McAfee Internet Security (2019) (Windows için ücretsiz 6 aylık abonelik) [KAMPANYA]

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
v6lp8D.png

McAfee Internet Security Ürün özellikleri:

Ödüllü Virüsten Koruma
Bulut tabanlı tehdit analizi, işinizi yavaşlatmadan sizi korur.

Internet’te Güvenle Gezinme
Riskli web siteleri, bağlantılar ve dosyalarla ilgili net uyarılar sayesinde saldırıları daha gerçekleşmeden savuşturun.

Performans İyileştirme
Bilgisayarınızın yeni gibi çalışmasını sağlayın, web sitelerinde otomatik olarak oynatılan videoları engelleyin ve bant genişliği kullanımını en aza indirin.

Parola Yöneticisi
Çok basamaklı parola yöneticisi uygulamasıyla parolalarınızı kolayca güvenli kılın ve yönetin.

McAfee Internet Security (Windows için) ücretsiz 6 aylık abonelik sahibi olmak için;
Promosyon sayfası bağlantısına tıklayın.
Kampanyadan yararlanmak için geçerli bir e-posta adresi kullanarak bir McAfee hesabı oluşturmanız yeterlidir. ;)
  • Program arayüz dili Türkçe'dir.
  • Lisans geçerlilik süresi kayıt ile başlar.
  • Yalnızca bireysel (kişisel) kullanım içindir.
  • 1 cihaz (Windows) için ücretsiz 183 gün kullanım sunar.
  • Güncellemeleri lisans süresi boyunca ücretsiz olarak alırsınız.
lq8Wrp.png

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kaptım. :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ben de bilgisayarı aldığmda bir süre kullanmıştım. 6 aylıktı sanırım tam hatırlamıyorum.
Şimdi üye oldum. Sonra indirsem olur mu?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ben de bilgisayarı aldığmda bir süre kullanmıştım. 6 aylıktı sanırım tam hatırlamıyorum.
Şimdi üye oldum. Sonra indirsem olur mu?
Konuda da belirttiğim üzere kayıt olman ile birlikte başlayan yaklaşık 6 aylık bir abonelik bu,; istediğin zaman isteğin cihaza (Windows) McAfee Internet Security'yi kurabilirsin. Yalnız, herhangi bir tarayıcı üzerinden McAfee hesabına giriş yaparak cihazı devre dışı bırakman yeterlidir. :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
360 Total Security adaya veda eden isim oluyor. 6 ay sonra görüşürüz 360.
Teşekkürler bu arada. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
360 Total Security adaya veda eden isim oluyor. 6 ay sonra görüşürüz 360.
Teşekkürler bu arada. :)
Rica ederim. :)
Sistemi öyle yormuyor, hafif; antivirüs test sitelerinde de güzel dereceler elde etmiş. Eğer zaman bulursam gerçek zamanlı korumasını test ederim ve sonuçları paylaşırım.

Görev yöneticisinde belirecek olan hizmetler korkutmasın, ilkin ben de tedirgin olmuştum. :)

v6lJg4.png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
McAfee zamanında çok iyi virüs programıydı. Kaspersky tarzı kapsamlı baba program türlerinden diyebilirim. Sonralardan şirket Intel'e satıldı ve bu tarz büyük çaplı bir program olmak yerine küçülmeye gitti. Korsan keyler ile Eset Smart Security kullandım uzun süre sonra baktım virüs programı işime yaramıyor bende yaklaşık 7-8 aydır kullanmıyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
McAfee zamanında çok iyi virüs programıydı. Kaspersky tarzı kapsamlı baba program türlerinden diyebilirim. Sonralardan şirket Intel'e satıldı ve bu tarz büyük çaplı bir program olmak yerine küçülmeye gitti. Korsan keyler ile Eset Smart Security kullandım uzun süre sonra baktım virüs programı işime yaramıyor bende yaklaşık 7-8 aydır kullanmıyorum.
Norton gibi, McAfee gibi güvenlik yazılımları özellikle yeni cihazlarla (30 günlük, 60 günlük yada 90 günlük deneme süreleri ile) birlikte geliyor. Aslında bunlar çok da tercih edilmiyorlar. Eski sürümler (McAfee) cidden sistemi hantallaştırıyordu, gerçek manada bir koruma sunduğunu da söyleyemem. Zararlıyı ya hiç tespit etmiyordu ya da tespit ediyordu fakat temizleyemiyordu üstelik yanlış alarmları da cabasıydı; yazılımı sistemden kaldırmak istediğin vakit tabii o da başka bir dertti.

Yine Intel'in payı var ama artık Intel Security olarak anılacak kadar değil. :)
4 Nisan 2017 cnbc
McAfee; % 51 hisseye sahip olan alternatif varlık yönetim şirketi TPG ve %49 hissesini elinde tutan Intel ile yeni ve ortaklaşa bağımsız bir siber güvenlik şirketi oldu.