Max 500 tl, öğrenci kullanımı için YAZICI önerisi

Bu konuyu okuyanlar

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar. Öğrenciyim ve sürekli not çıkarmaktayım . ayda max 150 sayfa çıktı çıkarmaktayım(genelde renkli ve fotograflar yer almakta bu çıktılarda). Hızlı , wifi ile bağlantısı mümkün olan ve fiyatı max 500 olan bi yazıcı istiyorum . Toner, mürekkep,lazer bunlardan hangilerinin uygun olduğu konusunda bir bilgim yok. Ayrıca kartuş fiyati da önemli. hatta bitmeyen kartuş kullanmayi düşünüyorum, kalitesini çok düşürür mü?

-mutlaka wifi baglantisi olmali.
-renkli cıktı alabilmeliyim .
-bir kartuş dolumu ile uzun bir süre idare edebilmeliyim

-tarayıcı özelliği de olursa iyi olur(olması şart değil)
-arkali önlü birarada yazma özelliği de olursa iyi olur. ( olması şart değil.)

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
öneriniz için çok teşekkürler. özellikleri ve fiyatı gayet uygun gözüküyor.

Tahalw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar. Öğrenciyim ve sürekli not çıkarmaktayım . ayda max 150 sayfa çıktı çıkarmaktayım(genelde renkli ve fotograflar yer almakta bu çıktılarda). Hızlı , wifi ile bağlantısı mümkün olan ve fiyatı max 500 olan bi yazıcı istiyorum . Toner, mürekkep,lazer bunlardan hangilerinin uygun olduğu konusunda bir bilgim yok. Ayrıca kartuş fiyati da önemli. hatta bitmeyen kartuş kullanmayi düşünüyorum, kalitesini çok düşürür mü?

Samsung m2070w aldım . Tavsiye ederim ama toneri bitince muadilini al

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung m2070w aldım . Tavsiye ederim ama toneri bitince muadilini al
teşekkür ederim ve hayırlı olsun. Ben tonerli yazici hiç kullanmadim farkını internette araştırdım fakat pek anlayamadım . kartuş ya da lazerden daha mı iyi?

Tahalw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
teşekkür ederim ve hayırlı olsun. Ben tonerli yazici hiç kullanmadim farkını internette araştırdım fakat pek anlayamadım . kartuş ya da lazerden daha mı iyi?
M2070w laser yazıcı fotokopi tarayıcı wifi var. Tonerlidir. Kartuşluların mürekkep haznesi daha az bence

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
M2070w laser yazıcı fotokopi tarayıcı wifi var. Tonerlidir. Kartuşluların mürekkep haznesi daha az bence
lazerli olduğu sonradan fark ettim , çok iyi bi makine olduğu kesin sanırım bunu alacağım biraz indirimini kovalayacağım , çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz

Tahalw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ne demek cevaplarımı beğenirseniz sevinirim . Ben webdenal dan almıştım 5-6 ay önce en uygun fiyat ondaydı en son değişmediyse tabi .

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ne demek cevaplarımı beğenirseniz sevinirim . Ben webdenal dan almıştım 5-6 ay önce en uygun fiyat ondaydı en son değişmediyse tabi .
Elbette. aldığımda geri dönüşlerimi yazacağım buraya. iyi günler ?

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Şu anda l365 kullanıyorum ondan önce de şu yazıcıyı kullandım.
Epson L382 Photoink Mürekkepli Yazıcı 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu - n11.com

Bu yazıcıyı 3 sene kullandım fakat 3 sene sonunda yazıcı bozuldu hiçbir şekilde açılmıyordu. Bende servise verdim, onlarda beyni öldü firmanın hatası diye garantisi bitse de iade kararı verdiler.

Ben bu servis kalitesinden dolayı normalde 1500₺ olan l365 media markt’da 900₺’ye inmişti 400₺’de eski yazıcıdan gelen parayla bu cihazı aldım.

L382’yi öneririm

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Modeminde USB girişi varsa usb girişli yazıcıları modeme başğlayabilirsin.

black7272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şu anda l365 kullanıyorum ondan önce de şu yazıcıyı kullandım.
Epson L382 Photoink Mürekkepli Yazıcı 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu - n11.com

Bu yazıcıyı 3 sene kullandım fakat 3 sene sonunda yazıcı bozuldu hiçbir şekilde açılmıyordu. Bende servise verdim, onlarda beyni öldü firmanın hatası diye garantisi bitse de iade kararı verdiler.

Ben bu servis kalitesinden dolayı normalde 1500₺ olan l365 media markt’da 900₺’ye inmişti 400₺’de eski yazıcıdan gelen parayla bu cihazı aldım.

L382’yi öneririm
geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. öneriniz için de teşekkür ederim , bu yazdan sonra almaya karar verdim . önerinizi dikkate alacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Modeminde USB girişi varsa usb girişli yazıcıları modeme başğlayabilirsin.
geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. bu modem ile yazıcı bağlantısonı gerçekleştirdiğim valit aynı wifi görevini görür mü yani ?

Son düzenleme: