Max 4500 tl performans canavarı telefon öneri

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu videoda biraz tuhaf geldi yani iyice kafam karıştı ortalık çekirdek yemin ederim çok fazla çeşit var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,

Bende IPhone 8 kullanıyorum ancak belirtmek isterim ki ne IPhone eski IPhone ne de IOS eski IOS. İşletim sistemi olarak son zamanlarda uygulama hataları ve yanıt vermeme problemleri IOS'da artmaya başladı. Bununla birlikte IPhone'un bazı konularda yetersiz ve geç kaldığını düşünüyorum. Ayrıca bütün uygulamaları kullanıcıyı kısıtlayıp daha fazla satış yapmaya (kendi ürünlerinde) indexli. Aynı zamanda IPhone kim ne derse desin sarj konusuna hala bir çözüm bulamadı. Bence tercihini Huawei ve yeni nesil Android' den yana yapabilirsin. En azından ben öyle yapardım.

BlackTSix
Yazılım Mühendisi
29B-1User-128.png

Spotify-20.png
associationofideas
twitter-20.png
gcsatan_
Peki hangileridir yetersiz yani uygulama olarak

Son düzenleme:

ErdemKr91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bence iPhone 8 plus şarj olayıda tamamen kullanmana bağlı ben çok yoğun kullanımda düşük güç moduna aldığım zaman ki o zaman bile bana göre gram performans düşüşü olmuyo 12-13 saati doldurduktan sonra yüzde 10-15 lere düşüyor. Bir de olaya şu yönden bak 4000 lira para verip alıcaksın bu telefonu beğenmezsen en düşük ihtimalle bile 3500 e havada kaparlar zaten huwai mate 10 pro da çok iyi bir telefon alınabilir ama memnun kalmazsan satmaya kalktığın zaman fiyati yarı yarıya düşecek bunları da bir düşün derim

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
mate 10 pro.kamera olarak fotoğrafta daha üstün videoda iphone 8 plus daha iyi.performans olarak eşit denebilir.pil olarak eskiden bir sorun vardı arka planda gereksiz bir özellik çalışıyordu onu güncellemeyle çözdüler şimdi batarya olarak daha iyi yok amiral gemileri arasında.iphone 8' plus'ı 2 ye katlar nerdeyse.ekran olarak ikisininde güzel ekranı var ama mate 10 pro hdr destekli ben mate 10 pro alırdım

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben iphone 8 plus alıcam şarj konusunda guzel satarken de sıkıntı olmaz

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Dört jenerasyondur eskiyen kasa tasarımına rağmen İphone 8 plus.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Açıkçası Huawei'nin yazılımsal sıkıntıları gerçekten var, gerek uygulamadan atma, aşırı ısınma var Huawei G8 cihazında. Hız olarak Huawei geçebilir ama eğer bir yazılımsal sıkıntı ile karşılaşırsan kötü olur kendi açından.
Açıkçası iOS denemeni öneririm, uzun zamandır Android kullanan biri olarak elime iPhone 5 aldığımda vay arkadaş dedim. Yani bu kadar eski bir cihazın bu kadar dayanabilmesi ilginç gelmişti bana.
Bana göre Android çok uzun süre kullanılamaz. Aşırı hızlıdır ama bir süre sonra kasabilir.
iOS ise oturaklı bir işletim sistemi olduğu için kolay kolay yavaşlamaz.
Uzun süre kullanacaksanız iPhone 8 Plus, eğer hız deneyimi yaşamak istiyorsanız Mate 10 Pro derim ben.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Video disinda Mate 10 Pro üstün aksi iddia edilemez.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
O kalas telefona gidip o kadar para vereceğime Mate 10 Pro alırım babalar gibi kullanırım. Hiçbir şeyi de beni üzmezdi. Video çok çekmiyorsam tabi.

Dipnot: Alacaksanız da 8 Plus'ın gümüş rengini almayın. Elde beyaz eşya gibi duruyor resmen midem bulanıyor çok kötü. Space Grey alın.

Son düzenleme:

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O kalas telefona gidip o kadar para vereceğime Mate 10 Pro alırım babalar gibi kullanırım. Hiçbir şeyi de beni üzmezdi. Video çok çekmiyorsam tabi.

Dipnot: Alacaksanız da 8 Plus'ın gümüş rengini almayın. Elde beyaz eşya gibi duruyor resmen midem bulanıyor çok kötü. Space Grey alın.
Şu anda sende mate 10 pro var mı

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
sen aldın mı ip8+
mate 10 pro aldım..acıkcası iphone alınmaz gerçekten. şarj konusu mükemmel benim gibi birisi bir gün full elımde çıkartıyor....kasma yok . istediğim herşyi kuruyorum..iphone gözüme tuhaf görünüyor çervesi var ya çok kötü

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
mate 10 pro aldım..acıkcası iphone alınmaz gerçekten. şarj konusu mükemmel benim gibi birisi bir gün full elımde çıkartıyor....kasma yok . istediğim herşyi kuruyorum..iphone gözüme tuhaf görünüyor çervesi var ya çok kötü
Hayırlı olsun.Pişman olmayacağın seçim yapmışsın.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ee çk iyi beniö için böle güçlü bir oyun indirip şarj ve performansını inceler misin rica etsem

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iphone 8 plus mı,note 8 mi , huawei mate 10 pro mu?

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
güçlü oyunlarda dener misin ve bana batarya ve performans hakkında bilgi verir misin

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
güçlü oyunlarda dener misin ve bana batarya ve performans hakkında bilgi verir misin

şöyle diyeyim.sosyal medya genelde takiliyorum sabah 10 dan gece 00.00 elimde ara ara bırakıoyrum..2 saat oyun oynyrm. geri kalan süre sosyal medya gece 12 ye kadar 20 kalıyor oyunlarda takılma yok

oisitan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar merhaba mater 10 pro bazi yerlerde kvk garantili filan yaziyor bu cihazlari da ithalat garanti kapsaminda dusunmek dogru degil mi? Huawei tr kendi pfisi var ve kendi ismiyle garanti sunuyor. Supheye düştüm ?

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Hocam telefonu pc tadında kullanmıyacaksanız ios'tan şaşmayın.Bakmayın huawei daha iyi diyenlere,android asla ve asla ios gibi çalışamaz.Samsung-huawei vs marka farketmez.Marka hayranlığı vs değil,hali hazırda android kullanıyorum (s8) Ama süreklilik ve sorunsuzluz,yazılım ve donanım arasındaki optimum uyum için ios.Burda işte fanboy,zırtboy,zurtboy diyenlere bakmayın,android'in bağnazı bin katar beterdir,elindeki cihazın ram'ini şurasını burasını sürekli kurcalayarak rom kurarak ömrünü çürütür :)

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Bunun tartışması bile olamaz tabii ki Mate 10 Pro.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bence 8 plus he İlla android alacaksam note 8 alırım mate 10 pro yerine.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Mate 10 pro diyen arkadaşlarin mate 10 prolari ile düşük ışıkta fotoğraf ve video çekip burada paylasmalarini rica ediyorum. Birde ois açıkken yürürken video olursa sevinirim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Mate 10 pro diyen arkadaşlarin mate 10 prolari ile düşük ışıkta fotoğraf ve video çekip burada paylasmalarini rica ediyorum. Birde ois açıkken yürürken video olursa sevinirim.
Burada testleri var.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Burada testleri var.
Çok fazla video izledim. Grainli fotolar bile gördüm. Videolarda amiral gemisi gibi değil.
Bu da bunlardan biri S8 karşılaştırmasında dahi s8 daha iyiydi. Almayı düşünen arkadaş iyice araştırmani oneririm