Max. 300tl kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Arkadaşlar okula odaklanamam sebebi ile sistemimi kaldırdım,fakat yaz gelince monitör,kulaklık, ve kasaya bir kaç ufak modifikasyon yapacağım. Aklımda sn-rw1 modelinin orijinali olan somic g941 var.
Tr'de rw1 modeli 300tl iken gearbestte 200tl'ye aynı ürünün farklı logolusu var kısaca:)
Aslında rampage tarzı birşey almak istemiyorum pek, çok kaliteli olmuyorlar ve kulaklık benim için çok önemli. Cloud stinger falan uçmuş hep. Ne yapmalıyım? Not: Okul sonlarına doğru alacağım,alınca incelemesi sizlerle .d

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
O ürünün orjinali MSI DS502.
Somic almak yerne garantide hiçbir sorun yaşatmayacak olan Rampage markasını öneririm. RW1'i kullanmaktayım. Müzik için vazgeçilmez. Oyun performansıda fena değil. Tavsiye ederim.

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
O ürünün orjinali MSI DS502.
Somic almak yerne garantide hiçbir sorun yaşatmayacak olan Rampage markasını öneririm. RW1'i kullanmaktayım. Müzik için vazgeçilmez. Oyun performansıda fena değil. Tavsiye ederim.
Hocam teşekkür ederim fakat emin misiniz?
Birkaç forumda bu ürünlerin hepsinin aynı ürün olduğunu,üstüne logo basıldığını okudum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Eğer öyleyse 100tl fazla vermeye gerek yok,eğer değilse bu kulaklık 1.favorim,sonra sn-rw3 var,onun dışında alternatif ne olabilir?
Malum 2-3ay sonra alacağım için stok vs. açısından 5kulaklıklık bir sıra yapıp,o sıraya göre hangisi varsa onu almayı düşünüyorum.?

Son düzenleme:

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Anladım hocam, o zamana 300tlyi geçmezse rw1 alırım o zaman.
Peki başka ne olabilir alternatif? Galiba bu fiyata en iyisi bu?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Hyperx Cloud Stinger var o fiyata. MH320 vardı bir aralar şimdi ortalıklarda yok.

kokpiton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rw3 de olabilir ihtiyaclarını karşılayabilecek bir ürün