Max 300-350 TL Kulaklık Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba 4 yıldır Logitech'in G430 kulaklığını kullanıyorum, mikforonu kırıldı, kablosu koptu, üstten kırıldı bantladım, son 1 senedir bu şekilde kırık dökük kullanıyordum, ama işimi görüyordu, fakat bu gece mikrofonu tamamen bozuldu.
Artık cimriliği bırakıp yeni bir kulaklık almanın vakti geldi, fakat dolar bu civarlardayken zor olacak gibi....
Uzun saatler kullandığım için terletmeyen bir kulaklığa ihtiyacım var, G430 süngerlerinde kullanılan sporcu kumaşı sayesinde terletmiyordu hiç, kısacası süngerleri deri olursa katiyen kullanamam.
Steelseries Arctis 3 en uygun seçim gibi gözüküyor, süngerleri baya hoşuma gitti, ama G430'un mikrofonla konuştuğun zaman kendi sesini sana dinletme özelliği var, bundan dolayı geceleri sesimi ayarlayabiliyorum.
Kısacası isteğim bana hem süngerleri deri olmayan bir kulaklık önermeniz, hemde mikrofonla konuştuğum zaman kendi sesimi hoparlörle bana dinletebilmeli, gece geç saatlere kadar oyun oynadığım için gerekli bu.
Şimdiden teşekkür ederim.

Arctis 3 kendi sesimi dinletiyor mu bana konuştuğum zaman?
@utkuversus

rtakak

Profesör
Yukarda anlattığım gibi G430'un ben mikrofonla konuşurken sesi bana dinletme özelliği vardı, böylece geceleri sesimi ayarlayabiliyordum. SteelSeries de yok mu bu?
Harici olarak öyle özellik var mı bilmiyorum ama Window ayarlararından yapabiliyorsunuz onu.

Ben de Arctis 3 öneririm, kendim kullanıyorum ve çok memnunum.