Max 2000₺’ye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Öncelikle herkese merhaba,şu sıralar kendime bir telefon almayı düşünüyorum,ancak gelirim çok iyi olmadığından en fazla 2000₺ bütçe ayırabiliyorum. Bu fiyatı geçmeyecek şekilde ithalatçı garantili olmayan, kamerası güzel,mağazadan giderek görüp alabileceğim ve mümkünse bilindik bir markaya ait bir telefon önerebilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
2000 TL'ye mağazalarda satılan telefonlardan hiç birini önermem.Hepsi burada dan xiaomi mi 8 lite almanın öneririm yada biraz bekle redmi note 7 al.İllaki mağazada görmem ve elime alıp incelemem gerekiyor diyorsan GM 9 pro fiyatına göre süper bir cihaz ve kamerası çok iyi .

engineer35

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bütçeniz kısıtla , dükkanlardan güzel bir telefon almanız zor.
Bazen Vatan Asus Zenfone5 modelini indirime sokuyor.
Takip edebilirsiniz.

Örneğin Vatan'ın sitesinde şu an 2200 TL, bazen daha aşağılara da iniyor.

Bir alternatifte Samsung A7 2018 olabilir.
İçime sinmeyerek tavsiye ediyorum

1600 TLye Mi 8 Lite
2000 TLye Meizu x8 varken, ama dükkanlarda satılmıyor.

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Öncelikle herkese merhaba,şu sıralar kendime bir telefon almayı düşünüyorum,ancak gelirim çok iyi olmadığından en fazla 2000₺ bütçe ayırabiliyorum. Bu fiyatı geçmeyecek şekilde ithalatçı garantili olmayan, kamerası güzel,mağazadan giderek görüp alabileceğim ve mümkünse bilindik bir markaya ait bir telefon önerebilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Kardeşim sana gözüm kapalı tavsiye edeceğim ve herkesin beğendiği dünya çapında ki uygulama testlerinden güzel sonuç veren bir telefon tavsiye ediyorum;

GM 9 Pro.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bildiğin GM9 proyu anlattın.

Bence o,tam sana göre.