Mause Ve Klavye Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bazen internette dolaşırken de bu sorun oluyor ama en çok oyunlarda oluyor bi anda klavye ve mause çalışmıyor donup kalıyor ekranda görüntü devam ediyor genelde bazende görüntü donup kalıyor mause ve klavye çalışıyor
yeni klavye ve mause takıncada çalışmıyor illa bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor ozaman düzeliyor ama bi süre sonra tekrar aynı sıkıntı oluyorum çok canımı sıkmaya başladı nasıl düzeltebilirim.
klavyenin ışıklarıda sönüyor ama mausenin ışığı yanıyor yinede çalışmıyor

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
sistemini klavye mouse da dahil yazarmısın?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bunlar olmaya başladığında bir program v.b birşey indirdiniz mi ?

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
keşke hangi marka klavye fare kullandığını yazsan. Kablosuz mu? Kablolu mu ? Ekstra yazılımı olan bir set mi? Bilmek lazım...
microsoft klavye mause kullanıyorum markası bu MICROSOFT Wired Desktop 400 kablolu değiştirip taktığı mause Logitech G300s buda kablolu
klavye ve mausede sorun olduğunu düşünmüuotum

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bilgisayarınızın işlemci ve gpu kart ısı değerlerini kontrol edebilir misiniz ? Hatta stres testi yapmakta fayda var.
İlk madde değilse olay görüntüleyicisinde kilitlenme yaşadığınız dakika saatlerde ne hata var ona bakmak ta yardımcı olabilir.

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarınızın işlemci ve gpu kart ısı değerlerini kontrol edebilir misiniz ? Hatta stres testi yapmakta fayda var.
İlk madde değilse olay görüntüleyicisinde kilitlenme yaşadığınız dakika saatlerde ne hata var ona bakmak ta yardımcı olabilir.
ona nerden bakabilirim

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bios'ta cpu ısısı yazar. Yada yazılım kullanacaksınız. Alternatif ünlü ücretsiz yazılımlar çıkar forumda yada google'da.

Olay görüntüleyicisini soruyorsan onlarda anlatılıyor googleda.

ahmet sefa yüce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cpu 34 derece
ekran kartına funmark diye bi programla test yapıcaktım gözgibi olan şey aşırı donarak ilerliyor bilgisayar donuyor o yüzden yapamadım tekrar kaldırdım programı

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
funmark bilmiyorum şahsen. stress testi yapın hata veriyorsa sorun vardır. ısı değerlerine de göz atın.