Mate 20 Pro Bildirim Sorunu Yaşıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

burakarapinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, telefon kitli iken ekrana bildirim düşüyor. kiliti açıp bildirim çubuğunda mesajları yazması gerekirken aşağıda bulunan resim gibi gözüküyor. Aynı sorun normal mesajlar için de geçerli. Sorunu ben çözemedim yazılımsal bir sorun mu acaba? Tuş kiliti açıkken gelen bildirimlerin içeriğinigörebiliyorum. Bildirim çubuğunu aşağı kaydırdığım zaman içeriği de görebilmekteyim. WhatsApp sildim tekrar yükledim çözülmedi. Hard reset atmıştım 3 4 gün önce. Bana çözüm üretebilir misiniz?

WhatsApp Image 2019-01-28 at 20.06.25.jpeg

inci55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ekran çözünürlüğü ile whatsapp uyuşmazlığı olabilir. ayarlardan ekran çözünürlüğünüzü kontrol edin, eğer WQHD+ ise FHD+ olarak değiştirip kontrol edin. muhtemelen düzelecektir.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Merhaba, telefon kitli iken ekrana bildirim düşüyor. kiliti açıp bildirim çubuğunda mesajları yazması gerekirken aşağıda bulunan resim gibi gözüküyor. Aynı sorun normal mesajlar için de geçerli. Sorunu ben çözemedim yazılımsal bir sorun mu acaba? Tuş kiliti açıkken gelen bildirimlerin içeriğinigörebiliyorum. Bildirim çubuğunu aşağı kaydırdığım zaman içeriği de görebilmekteyim. WhatsApp sildim tekrar yükledim çözülmedi. Hard reset atmıştım 3 4 gün önce. Bana çözüm üretebilir misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 64675
Tek senin sorunun değil. Emui 9 kullanan tüm çentikli telefonlar için geçerli. Güncellemeyle düzeltilecektir

Bunu dene

SMS için uygulamadaki ayarlara girip bildirimlere tıkla. Tüm seçenekler açık olsun. Sonra mesajdaki iletişim kurduğun kişiye tıkla,sağ üstte üç noktaya bas,sonra detaylar’a bas. Oradan bildirimlere tıkla ve bildirimleri aç. Bunu maalesef herkeste tek tek yapman gerekecek.

Birde yüz tanıma ayarlarını göz at. Telefon kilitliysen bildirimler gelmeyebiliyor.