mate 10 pro vs galaxy a50

Bu konuyu okuyanlar

enesgurbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mate 10 pro veya galaxy a50 den hangisini önerirsiniz...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tam bütçeniz ne kadar

enesgurbuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tam bütçeniz ne kadar
Bütçe şu şekil media markt 3300 tl kredi veriyo deniz bank aracılığıyla ben telefonu oradan alıcam yani 3300 tl bi bütçem var onu media markta kullanabiliyorum media markt fiyatarini göz onune alarak bi oneri yaparmisiniz...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Her zaman Samsungcuyumdur ama Mate10 pro çok beğendiğim bir cihazdır, ikisinden birini alacak olsaydım tereddütsüz tercih ederdim.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Fiyatlara da bakarsan biraz adaletsiz bir kıyaslama değil mi ya :D ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Her zaman Samsungcuyumdur ama Mate10 pro çok beğendiğim bir cihazdır, ikisinden birini alacak olsaydım tereddütsüz tercih ederdim.
mocha brown ile mavisini çok beğeniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mate 10 Pro tabiki
Bu iki cihazı kıyaslaman çok saçma çünkü ikisi aynı segmentte bile değil biri amiral gemisi diğeri orta segment
amiral gemisi almak her zaman daha mantıklıdır orta segmentte ya işlemci yetersiz ya alt çerçeve 1 parmak kalınlığında oluyor ya da şarj girişinden kırpıyorlar
Mate 10 Pro 2 yıl önce çıkmış bir telefon bu saatten sonra alınır mı alınmaz mı bilmiyorum

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Mercedes'in iki yıllığını mı yoksa Fiat ya da Renault'un sıfırını mı tercih edersin?
Gayet basit bi soru... :)
Mercedes motorları rahatlıkla bir milyon km yapabiliyor dostum fakat günümüz telefonları çıkış yılından itibaren 4/5 yıl içinde sıkıntı çıkarmaya başlıyor. Hali hazırda iki yılı devirmiş bir cihaz almaktansa güncel bir cihaza yönelmek daha mantıklı. Elektronik ürünlerdeki bilinçli eskitmeyi baz alarak söylüyorum, kaldı ki her cihazın garanti belgesinde ortalama kullanım süresini görmek de mümkün. Bu karşılaştırma pek mantıklı değil yani, üzgünüm.
Mate 10 Pro modeline baktığınıza göre ortalama üç bin lira bütçeniz var diye düşünüyorum. Kendim de Mi 9T kullanıcısıyım, her konuda işinizi rahatlıkla görebilecek bir cihaz, tavsiye ederim.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Mercedes'in iki yıllığını mı yoksa Fiat ya da Renault'un sıfırını mı tercih edersin?
Gayet basit bi soru... :)
Mercedes'in iki yıllığıyla fiyatın en iyi sıfır arabası arasındaki fiyat farkıda önemli evet arlarında fark olsada bu benzetme kadar yok.. :)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Evet merso - fiat ya da renault karşılaştırması konusunda;

Mobil cihazlar ile araçları aynı kefede karşılaştıramazsınız. Mobil cihazların ortalama ömrü 3-4 yıl arası değişiyor. ama araçlar öyle değil. Bir aracı milyon km bile kullanabiliyorsunuz.

mate 10 Pro'da diğerlerine göre kullanılan malzeme farkı mı kullanım ömrünü etkileyecek, size konfor verecek?

Saçma bir karşılaştırma olur. Segmentler farklı, kullanım amaçları farklı, kullanım ömürleri farklı.

Yine söylüyorum; Mate 10 Pro alacağıma gider yeni çıkmış bir orta segment cihaz alırım.

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Özellik için alacaksan mate 10 güncel telefon istiyorsan a50