masaüstünden metin2'yi sildim ama sonra geri getiremedim!!!

Bu konuyu okuyanlar

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
evet, oyun dosyalarında metin2launch.exe var ama onu açtığımda 10 tane dosya geliyor masaüstüne ama masaüstünden silinebiliyor

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
evet, oyun dosyalarında metin2launch.exe var ama onu açtığımda 10 tane dosya geliyor masaüstüne ama masaüstünden silinebiliyor
Oyunun kurulu olduğu dosyaya girip oyunu açan exeyi masaüstüye gönder diyeceksin. Doğru exeyi açtığında emin ol hiçbiri oyunu açmıyorsa oyunu sil ve tekrar yükle.

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
oyunu açıyor ama dediğim gibi masaüstüne dosyalar geliyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyunun kurulu olduğu dosyaya girip oyunu açan exeyi masaüstüye gönder diyeceksin. Doğru exeyi açtığında emin ol hiçbiri oyunu açmıyorsa oyunu sil ve tekrar yükle.
oyun 10 gb nasıl yükliyim.

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Konu, Windows başlığından Online Oyunlara başlığına taşındı.

- - - - - -

Metin2 oynamadım, oyunu bilmiyorum ama oyunun metin2launch.exe ile başlatıldığı Google'da geçen aramalarda yazıyor.

metin2launch.exe oyunun kurulu olduğu klasörün içinde olmalıdır.
Masaüstünde oyunun oluşturduğu tüm kısa yolları ve dosyaları sil.
Hiç kısayol oluşturmadan sadece metin2launch.exe'yi çalıştır. Masaüstüne herhangi bir dosya oluşturdu mu kontrol et, eğer masaüstünde herhangi bir şey oluşmuyorsa metin2launch.exe'ye sağ tıkla masaüstü kısayol oluştur; eğer masaüstünde dosyalar peyda oluyorsa, artık her ne dosya oluştu ise, bir ekran görüntüsü ile mesajında paylaş. Oyunu bilenler için yardımcı olacaktır.

BilimHezarfen

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Oyunu Sil yeniden yükle bendede buna benzer olmuştu bende sildim yeniden yükledim.

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Tartışmaya gerek yok windows 7 kullandığım için sorunu sistem geri yükleme ile çözdüm.

Reaksiyon puanı
10,325
Ya kusura bakmayın, cehaletimi mazur görün, ben bu oyun işlerinden falan hiç anlamam ama hani bu bir kaç genci çatıya çıkarttırıp ölümüne sebep olan bir oyun vardı, onun adının da metin olduğunu anımsıyorum galiba. Yani bu bahsettiğiniz oyun çocukları çatıdan attıran oyun değil demi? :D

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Ya kusura bakmayın, cehaletimi mazur görün, ben bu oyun işlerinden falan hiç anlamam ama hani bu bir kaç genci çatıya çıkarttırıp ölümüne sebep olan bir oyun vardı, onun adının da metin olduğunu anımsıyorum galiba. Yani bu bahsettiğiniz oyun çocukları çatıdan attıran oyun değil demi? :D
Yok abi o mavi balinaydı galiba :D Bu metin denilen arkadaş sorun çıkartmıyor :D

Son mesajlar