Masaüstünde çalışıyor, laptopta tık yok !

Bu konuyu okuyanlar

TheMangLeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar FM09 oyununu 3 tane masaüstü bilgisayara kurdum, hepsinde çalıştı. 3 tane de dizüstüne kurdum, 3ünde de çalışmadı.

Vista'da "Football Manager 2009 çalışmayı durdurdu." penceresi geliyor direkt olarak.

Nedenini bilen var mı ? Aynı dertten birçok kişi muzdarip sanırım.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
ekran kartı sorunu vardır senin oyunu kurduğun laptopların hepsinin ekran kartı paylaşımlı ekran kartıdır ve oyun paylaşımlı ekran kartlarını desteklemiyordur...

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
ekran kartı sorunu vardır senin oyunu kurduğun laptopların hepsinin ekran kartı paylaşımlı ekran kartıdır ve oyun paylaşımlı ekran kartlarını desteklemiyordur...

ekran kartıyla alakası yok geçen gün bende vista kurulu başka bilgisayarda counter aynı sorun vardı am bide xp de deniyorum aynı pcde sorun olmuyo

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
her oyun vistayı desteklemiyor bide vistada sistem gereksinimleri daha yüksek olması lazım örneğin xp li bi pc de 512 ram istiyorsa bi oyun vistada 1 gb ister bundanda kaynaklanabilir

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ekran kartıyla alakası yok geçen gün bende vista kurulu başka bilgisayarda counter aynı sorun vardı am bide xp de deniyorum aynı pcde sorun olmuyo

Paylaşımlı ekran kartlarının çoğu oyunları çalıştırmıyor, özellikle İntel olanlar... :pinch: