Makul fiyatlı internetttt

Bu konuyu okuyanlar

artom4118

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malum akk kalktı fiyatlar uçtu . Kocaelinde oturan annemin evine internet alıcam . En düşük fiyat sağlayan firma ve alt yapısı nasıldır müşteri hizmetleri nasıldır bilgi almak istiyorum. Fiyatı makul olursa sevinirim. İyi günler.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
Malum akk kalktı fiyatlar uçtu . Kocaelinde oturan annemin evine internet alıcam . En düşük fiyat sağlayan firma ve alt yapısı nasıldır müşteri hizmetleri nasıldır bilgi almak istiyorum. Fiyatı makul olursa sevinirim. İyi günler.
fiyatlar zaten artacaktı 2 yıldır planını yapıyorlarmış... asıl mesele kalite + ask...

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
bende gebzedeyim türknet kullanıyorum 75mpbs hızım var tahaatüt yok 1000 dk telefon var türknet tavsiye ederim burdan ne kadar hız alabilicegini sorgulayabirsin TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet 35 mpbs 65tl 50-75-100 mpbs 80 tl 10 aydır kullanıyorum memnunum baglatmayı düşünürsen kod verebilirim 1 ay bedava internet hakkın oluyor tabi ilkçıkan 2 faturanı zamanında ödersen 3.ay bedava oluyor detaylı bilgi istersen özelden yaz bana elimden geldigi kadar cevaplayabilirim

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Turknet veya netspeed hesaplılar.Turknette extradan arkadaşın dediği gibi 1000 dk her yöne görüşme ücretsiz.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
superonline fiberde hesaplı olma yolunda bi kontrol edin...

Son mesajlar