Maksimum 850 TL kadar telefon tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

karadadas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba yakın bir zaman zarfında android telefon alıcam maksimum bütçem 850 TL telefonda
1) İnternet deneyimi iyi olsun
2) dead trigger gibi oyunları rahatça oynayabiliyim.
3) Fotoğraf kalitesi biraz iyi olsun
4) Alıcam telefonuda 3-4 sene değiştirme imkanın yok ona göre bütçe dışına çıkmadan telefon tavsiyeleriniz bekliyorum.
Tavsiye ederkende sebeblerinide söylerseniz mutlu olurum .

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yurtdışından alabilirsen Nexus 4 diyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy ace 2 tam sana göre diyorum dediğin gibi dead trigger ı sorunsuz açıyo kamera güzel fiatı da 850 tl tavsiye ederim

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba yakın bir zaman zarfında android telefon alıcam maksimum bütçem 850 TL telefonda
1) İnternet deneyimi iyi olsun
2) dead trigger gibi oyunları rahatça oynayabiliyim.
3) Fotoğraf kalitesi biraz iyi olsun
4) Alıcam telefonuda 3-4 sene değiştirme imkanın yok ona göre bütçe dışına çıkmadan telefon tavsiyeleriniz bekliyorum.
Tavsiye ederkende sebeblerinide söylerseniz mutlu olurum .

Aynı ihtiyaçlarım vardı, 2. madde hariç tabi. :D

Nokia 700 aldım, nakitte 600'e bile bulursun, paran cebinde kalır, performans + sağlamlık üzerine konuşucak varsa 1. ağızdan gelsin tartışalım sabaha kadar... ;)

1 ghz işlemci, 1 gb ram, 512 rom, wifi, nfc, bT, vs. vs. vs.... :D

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aynı ihtiyaçlarım vardı, 2. madde hariç tabi. :D

Nokia 700 aldım, nakitte 600'e bile bulursun, paran cebinde kalır, performans + sağlamlık üzerine konuşucak varsa 1. ağızdan gelsin tartışalım sabaha kadar... ;)

1 ghz işlemci, 1 gb ram, 512 rom, wifi, nfc, bT, vs. vs. vs.... :D

Tamam, özellikleri filan iyi duruyor da Sen Nokia'nın mağazasında bu özellikleri kullanacak oyun bulabilir misin? Ve de Symbyian'ın 3-4 sene dayanacağını da düşünmüyorum.

mephistozcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia sola alabilirsin. Gold'da indirimde, orda bulamazsan vatandan alabilirsin 796 TLye düşüyo bazen.

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tamam, özellikleri filan iyi duruyor da Sen Nokia'nın mağazasında bu özellikleri kullanacak oyun bulabilir misin? Ve de Symbyian'ın 3-4 sene dayanacağını da düşünmüyorum.

zaten 2. şıkkı eledim, özelliklerine bakıp almamın sebebide ben C++ programcısıyım, kafam atar qt ile sıfırdan oyun yazarım, hani çok extreme bi örnek oldu başıma gelmez öyle bişey de, hani genelde mobil programlama için falan, birde felaket hızlı alet ya, babamda iphone var, kafa tutuyorum adama. :D

DangeRWoLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Motorola atrix olabilir . Fiyatı 680 tl 1 GHz çift çekirdekli , ekranı 4'' , 1 Gb ram var