Maksimum 6500 TL Bütçe İle Monitör Dahil (GTX 1070) Tabanlı Oyun Sistemi Toplama

Bu konuyu okuyanlar

SVD34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle toplamak istediğim bu sistem ile ilgili takıntılarımı sizlere belirtmek istiyorum. Bu sistem benim için %90 oranında oyun amaçlı olacaktır. Aynı zamanda 1080p ve 144Hz bir monitörde oyun oynamak istiyorum. Ekran Kartı olarak Nvidia GTX 1070 aşırı derecede aklıma yattı ve performansı beni çok tatmin etti. Diğer donanımlara gelecek olursak kasa tercihim özellikle Corsair markasından yana çünkü hem görünümleri beni cezbediyor hem de üst düzey bir kaliteye sahip olduklarını düşünüyorum. Sistemde ki her parçanın çok üst düzey olmasa bile kaliteli ve uzun süre dayanacak bileşenlere sahip olduğundan emin olmak istiyorum. Sistemi soğuk tutmaya tamamen kafayı takmış durumdayım toplayacağım sistem iyi bir soğutmaya sahip olmalı. Oynayacağım oyunlar kısıtlı değil piyasaya yeni düşmüş olan neredeyse tüm güzel oyunları rahat ve keyifli bir şekilde oynamak ve aynı zamanda oyunda yüksek performans almak istiyorum.

Bu sistemi 15-20 Temmuz tarihleri arasında bayramdan hemen sonra alacağım. Daha doğrusu babam alacak ve sizlere 5 yıldır aynı dizüstü bilgisayarı kullandığımı da söylemek istiyorum. Kenarda uzun süredir biriktirdiğim paramı babama verip onunda üstüne biraz para katmasıyla alacağız bu oyun sistemini. Sistemi aldıktan sonra burada sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım. Bana, aklımda ki bu sistemi parçalar birbirleri ile son derece uyumlu, birbirlerini aşmayacak ve bütçemi zorlamayacak şekilde toplayabilirseniz sizlere cidden minnettar kalırım. Bu benim ilk oyun sistemim olacak.

Teşekkür ederim.

NOT: Belirtmeyi unuttuğum bir ayrıntı var ise lütfen söyleyin.

Akın654

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, sistem olarak ben bunu toplaya bildim en uygun fiyatlı monitörü çıkarıp kendiniz seçebilirsiniz umarım işinize yarar.
6000TL.png

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Sinerjiden toplamanızı tavsiye ederim.Vatan fiyatları çok uçuk.