(macOS Mojave) flash player güncellemesi yok

Bu konuyu okuyanlar

furkantarkan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 gün önce gelen güncelleme 10.14 sürümü ile bu sene üniversiteye hazırlanıyorum macbook pro leptobum var bu güncellemeyi gerçekleştirdim ve flash player alt üst oldu 10.14 flash player güncellemesi yok derslerime çalışamıyorum internet üzerinden (doping hafıza) üzerinden çalışıyorum videoları açılmadı doping hafızadan destek aldım 1 saat incelediler pc bağlandılar sorunu gideremediler ama çalışma başlattılar tabi ne kadar yararlı ne kadar yararsız her geçen gün benim için ders kaybı telefondan uygulamasını indirdim yetersiz kalıyor bir bilgisayar görevini yerine getirmiyor bu konu hakkında bilgiye sahip arkadaşlarım lütfen benle iletişime geçebilirmi iyi günler..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Konu ile ilgili bir bilgim maalesef yok, ancak size bir soru sormak istiyorum. Mojave ile birlikte Karanlık Mod geldi, deneyimleriniz nedir?

furkantarkan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnan'ın özelliklerini bile inceleyemedim ama görüntü olarak gayet hoş özellikle karanlık ortamda ayrıca istediğin zaman temayı normal yani eski haline çevirebiliyorsun

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Merhaba, henüz bir bilgi yok bu durumla ilgili. Yakında güncellemesi gelir. Şimdilik Parallels Desktop veya Bootcamp ile idare edebilirsiniz.

Konu ile ilgili bir bilgim maalesef yok, ancak size bir soru sormak istiyorum. Mojave ile birlikte Karanlık Mod geldi, deneyimleriniz nedir?

Ben şahsen beğendim zaten karanlık tema sevenlerdenim ama onun dışında pek kayda değer güncelleme değil. Ufak çaplı değişimler var, çok iddialı değil. Canlı masaüstü olayı ve karanlık tema dışında ilgimi çeken bir şey olmadı.

Edit: Bunu söylemeyi unuttum en önemli şeylerden birisi; Masaüstünde ki iconları depolama seçeneği geldi. Gereksiz karışıklık yok artık. Tek tıkla masaüstünde; resimleri, videoları, klasörleri ve diğer dosyaları ayrı ayrı kategorilendirip depo alanı yaratıyor.

furkantarkan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum flash player en son 10.13 sürümü mevcut Mojave ise 10.14