macbooklarda microsoft office programları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

ismail1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar macbook prolara bakıyodum apple sitesinde aksesuar kısmında microsoft office programları satıldığını gördüm mac de yüklü olarak gelmiyor mu gelmiyorsa ofis kullanmak için napacağız

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; apple kendi office programı var ve kurulu olarak geliyor, fakat ms office ile gelen dosyaları açmakta ve sizin yaptığınız dosyaların diğer bilgisayarlarda açılmasında sıkıntılar yaşabilirsiniz. 450 tl olarak vatan bilgisayar, teknosa ms office 2016 tedarik edebilirsiniz. uzun süredir macbook kullanıcısı olarak sorularınız için forumdan mesaj atabilirsiniz.

ismail1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhabalar; apple kendi office programı var ve kurulu olarak geliyor, fakat ms office ile gelen dosyaları açmakta ve sizin yaptığınız dosyaların diğer bilgisayarlarda açılmasında sıkıntılar yaşabilirsiniz. 450 tl olarak vatan bilgisayar, teknosa ms office 2016 tedarik edebilirsiniz. uzun süredir macbook kullanıcısı olarak sorularınız için forumdan mesaj atabilirsiniz.
hocalar slayt world dosyası falan veriyorlar ben bunu şimdi mac alırsam açamayacak mıyım

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
hocalar slayt world dosyası falan veriyorlar ben bunu şimdi mac alırsam açamayacak mıyım
mac office uygulamalarının uzantıları farklı olduğu için büyük ihtimalle sıkıntılar yaşayacaksın. o yüzden ms office almakta yarar var.